نرم افزار حسابداری حسیب

معرفی حسیب نت رستوران

برخی از ویژگی های مهم نرم افزار حسابداری حسیب نت رستوران عبارتند از: 1. سرعت ثبت فاکتور 2. چاپ حواله در محل‌های تحویل سفارش (انبار) 3. تعیین ویژگی برای هر خوراکی 4. ثبت انواع حضوری، بیرون بر و سالن 5. تعیین کرایه برای آدرس مشتری 6. تغییر اندازه قطعات فرم 7. طراحی چاپ فاکتور و حواله 8. تعیین پیک و تصویه با پیک 9. پیغام به آشپزخانه

چاپ همزمان فاکتور در صندوق و آشپزخانه
سرعت اطلاع رساني به آشپزخانه را بالا بريد! به محض ثبت و چاپ صورت‌ حساب مشتری برای ميز يا بيرون بری و يا مشترکين، بلافاصله فاکتوری نيز در آشپزخانه چاپ مي‌شود و سفارش برحسب آن آماده می‌گردد.

منوی فروش مصور
با انتخاب مصور غذاها وقت کمتری در تنظيم فاکتور مصرف کنيد! اگر چه امکان تنظيم منوی فروش متنی (بدون تصوير) هم فراهم است!

 

 

 

کالر آی دی و کنترل پيک
به محض تماس تلفنی مشترکين، فاکتور فروش برای ايشان ظاهر خواهد شد و سپس با منوی فروش به سرعت سفارش وی را ثبت نماييد! اگر مايل باشيد حسيب مي‌تواند سفارش ثبت شده را با ارسال يک پيامک به مشتری اعلام نمايد! به علاوه پيک موتوری تحويل غذا را تعيين کنيد و در پايان وقت کاری وی کل مبالغ فاکتورهای وی را از او دريافت کنيد! هيچ چيزی از حساب پيک ها و مشتريان از چشمان شما مخفی نخواهد ماند!

کنترل ميزهای سالن و مشترکين
هر تعداد در سالن ميز داريد؛ در سيستم تعريف نماييد! هر تعداد مشترک داريد در حسيب تعريف نماييد! به راحتي فاکتورهای هر ميز را ببينيد و جهت تسويه حساب با مشتريان آن را اصلاح نماييد!

(جهت نمایش هر تصویر , روی آن کلیک کنید)

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی