نرم افزار حسابداری حسیب

سهولت نصب و بهره‌برداری
نگران نصب نرم‌افزار نباشيد! نصاب نرم افزار با قرار گرفتن سی‌دی در رايانه شروع به کار می‌کند! کافی است نصب حسيب فروشگاه را انتخاب کنيد و فقط کليد Next را کليک کنيد. پس از چند دقيقه می‌توانيد به راحتی از نرم‌افزار استفاده کنيد!

دسترسی آسان به گزارشات کاربردی
آسوده گزارش بگيريد! در کمترين زمان گزارشات دقيق خود را از حسيب بخواهيد! آيا فاکتور سابق مشتری را می‌خواهيد مجدد چاپ کنيد؟ آيا دنبال صاحب چک دريافت شده هستيد؟ آيا فهرست فروشندگان يک کالا را می‌خواهيد؟ آيا ليست بدهکاران با تاريخ تسويه معوق را می‌خواهيد؟ چه گزارشی از حساب و کتاب خود می‌خواهيد...؟ نرم‌افزار حسيب إن شاألله پاسخگوی سوالات حساب و کتاب شما خواهد بود.

عدم نياز کاربر به دانش حسابداری
ديپلم حسابداری لازم نيست! فقط خواندن و نوشتن بلد باشيد و اعداد را بشناسيد! به اين ترتيب با نرم‌افزار حسابداری حسيب پرداز، حسابدار خود باشيد. هر نوع جابجايی وجوه نقد، چک و کالا را در فرم‌های مربوطه ثبت کنيد؛ اسناد، کاردکس کالا، دفاتر کل و معين و تفصيلی، دفتر چک‌های دريافتی و پرداختی را نرم‌افزار حسيب بطور همزمان ثبت می‌نمايد.

راهنمای خودآموز تعاملی
نگران يادگيری استفاده از نرم‌افزار حسيب نباشيد! با خود آموز موجود در نرم افزار حسيب، همراه با آموزش تمرين هم انجام می‌دهيد! هر چند بار که لازم است آموزش را تکرار کنيد تا کاملا مسلط شويد! خودآموز قدم به قدم شما را با نکات کليدی آشنا می‌کند و با صرف نهايتا دو ساعت با کليات برنامه آشنا خواهيد شد!

گزارش سود و زيان روزانه، ماهانه و ادواری
با صرف چند ثانيه از روند تجارت خود مطلع شويد! لذت تجارت حلال با معلوم بودن ميزان سود آن بيشتر خواهد بود! همه روزه می‌توانيد سود و زيان تجارت خود را اندازه‌گيری کنيد و برای آينده‌ی خود برنامه‌ريزی بهتری داشته باشيد! حتی در صورت شراکت به راحتی سهم هريک از شرکا را از سود حاصل از تجارت به دست آوريد! اينک نرم‌افزار حسيب با الگوريتم‌های پيچيده محاسبات سود و زيان را برعهده می‌گيرد!

گزارش فصلی خريد و فروش به اداره‌ی دارايی TTMS
با پايان هر فصل به آسودگی گزارش خريد و فروش و ماليات ارزش افزوده‌ی آن فصل را تهيه کنيد و به سايت اداره‌ی دارايی و ماليات تحويل دهيد!

(جهت نمایش هر تصویر، روی آن کلیک کنید)

(جهت نمایش هر تصویر، روی آن کلیک کنید)

سود و زيان به تفکيک کالا
برای تجارت خود دقيق برنامه‌ريزی کنيد! کالاهای پرفروش يا پرسود را به راحتی تشخيص دهيد! گزارش تريل فروش کالا می‌تواند براساس شرايط تعيين شده از طرف شما، مقدار و مبلغ فروش و مبلغ سود هر کالا/خدمات را تحويل دهد!

دسترسی به اصل عمليات ثبت شده در گزارشات
دست نگه‌داريد! از گزارش خارج نشويد! آيا نياز به نمايش يا اصلاح فاکتور، رسيد چک و يا قبض داريد؟ لازم نيست از گزارش خارج شويد؛ فقط کليد عطف را کليک کنيد! نرم افزار حسيب هوشمندانه عمليات مورد نظرتان را حاضر می‌کند!

تفکيک فروش نقد از نسيه
نيازی به تعريف اطلاعات مشتريان گذری نيست! در فروش نقدی فقط کالا و خدمات را ثبت کنيد و دريافتی وجوه نقدی در صندوق يا بانک را تعيين کنيد و با دو کليد هم فاکتور را ثبت کنيد و هم آن را چاپ نمایید.

خوانايی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها
تفاوت رنگ‌بندی فرم‌ها، اشتباهات ثبتی کاربران را کاهش داده و با خلق محيطی متنوع کاربر را شاداب نگه می‌دارد؛ همچنين وضوح نمايش اطلاعات و استفاده از قلم‌های مناسب، از چشمان کاربر حمايت می‌کند.

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی