نرم افزار حسابداری حسیب

نرم افزار حسابداری رستوران - قنادی حسیب نت

نرم افزار حسابداری رستورانی و قنادی حسیب نت

برخی از ویژگی های مهم در نرم افزار حسابداری رستوران، قنادی و خشکبار حسیب نت عبارتند از:

سفارش کیک
امکان ثبت سفارش انواع کیک در نرم افزار حسابداری قنادی حسیب نت، امکان ثبت بیعانه در رسید مشتری، امکان ثبت عکس تصویر مشتری در رسید، امکان گزارش تعداد سفارشات و پیگیری انواع سفارشات مشتری
منوی فروش مصور و گروه‌پذیر
منوی فروش در نرم افزار حسابداری رستوران، قنادی و آجیل و خشکبار را خودتان تنظيم کنيد! با گروه بندی منوی فروش به گروه های مورد نظرتان و افزودن و جابجايی انواع غذا ، ساندويچ ، سالاد ، نوشيدني ، کيک و ساير گروه ها هر طور که راحتتريد ، منوی فروش را تنظيم نماييد!
با انتخاب مصور غذاها وقت کمتری در تنظيم فاکتور مصرف کنيد! اگر چه امکان تنظيم منوی فروش متنی (بدون تصوير) هم فراهم است.
کالر آی دی و مدیریت پیک‌ها
به محض تماس تلفنی مشترکين فاکتور فروش برای ايشان ظاهر خواهد شد و سپس با منوی فروش بسرعت سفارش وی را ثبت نماييد! اگر مايل باشيد حسيب ميتواند سفارش ثبت شده را با ارسال يک پيامک به مشتری اعلام نمايد! بعلاوه پيک موتوری تحويل غذا را تعيين کنيد و در پايان وقت کاری وی کل مبالغ فاکتورهای وی را از او دريافت کنيد! هيچ چيزی از حساب پيک ها و مشتريان از چشمان شما مخفی نخواهد ماند!
مدیریت میزها
هر تعداد در سالن ميز داريد، در سيستم تعريف نماييد! هر تعداد مشترک داريد در حسيب تعريف نماييد! براحتی فاکتورهای هر ميز را ببينيد و جهت تسويه حساب با مشتريان آن را اصلاح نماييد!
چاپ همزمان فاکتور در صندوق و آشپزخانه
سرعت اطلاع رسانی به آشپزخانه را بالا بريد! به محض ثبت و چاپ صورتحساب مشتری برای ميز يا بيرون بری و يا مشترکين، بلافاصله فاکتوری نيز در آشپزخانه چاپ ميشود و سفارش بر حسب آن آماده ميگردد.
تندفروشی در حسیب نت
با وجود کلیدهای لمسی که قابلیت استفاده برای کاربران راست دست و چپ دست برای آن پیش بینی شده است ، همچنین ارتباط با سیم و بی سیم با ترازوهای رادین و دیبال ، بهره مندی از خواندن بارکد تفکیکی و تجمیعی ، ثبت برگشت بیعانه با بارکد ، ثبت فاکتور با بارکد ، ارسال مبلغ به دستگاههای پوز بانکی ، نمایش الباقی وجه قابل پرداخت به مشتری؛ میتوانید با سرعت و دقت بالا آسوده فاکتور ثبت و چاپ نمایید.
دریافت بیعانه
با ثبت بیعانۀ دریافتی از مشتری و چاپ رسید آن، براحتی هنگام برگشت مشتری میتوانید الباقی وجه را مطالبه نمایید.
استفاده از مانیتور لمسی
در راستای تامین حداکثری سرعت فروش ، وجود کلیدهای لمسی با اندازۀ مناسب برای ورود اطلاعات توسط کاربر کاملا حیاتی است ، از این رو ترکیب استفاده از بارکد خوان جهت شناسایی نوع کالا و نمایشگر لمسی برای تحویل مبالغ و ویرایش های احتمالی ، باعث افزایش سرعت ثبت فاکتور خواهد شد.
ثبت و چاپ فاکتور بدون نیاز به کیبورد
در نرم افزار حسابداری امکان ثبت فاکتور، چاپ و دریافت وجوه نقد و بانک بدون دخالت موس و کیبورد، کمک شایانی در کاهش زمان ثبت فاکتور مینماید، کافیست صندوقدار پس از تکمیل اقلام کالا در فاکتور بارکدخوان را بر روی بارکدهای "ثبت فاکتور" و یا "فاکتور جدید" بگیرد.
همزمانی ثبت چندین فاکتور
با نرم افزار حسابداری حسیب نت شما ميتوانيد در آن واحد چندين فاکتور نيمه کاره را باز نگه داريد و براحتي هر يک از آنها را ويرايش کنيد تصور کنيد يک مشتري حين خريد سفارش تازه اي از منزل دريافت کند ، در اينصورت ميتوانيد فاکتور وي را به همان صورت رها نموده و براي مشتري بعدي فاکتور جديدي تقاضا کنيد!! حتي ميتوانيد به گزارش انبار برويد و يا گردش حساب يک فروشنده را بررسي کنيد و بعد به فاکتور مشتري باز گرديد.
خواندن بارکد کالا
با توجه به کثرت تعداد اقلام کالا در سوپر مارکت ، انتخاب کالا بوسیلۀ بارکد خوان ، امری اجتناب ناپذیر است ، در صورتیکه کالا بصورت بسته بندی خریداری شده باشد ، با تعیین بارکد کالا در بخش مشخصات کالا و تعیین قیمت های فروش ، در هنگام فروش فقط کافیست بارکد کالا از مقابل بارکد خوان عبور داده شود . حتی خواندن بارکدهای ترازوها برای اجناس وزنی ، قابلیت لازمی به نظر میرسد که در نرم افزار حسابداری حسیب نت قابل استفاده می باشد.
ارائه فاکتور نقد و غیر نقد
در صورتیکه مشتری بخواهد اقلام خریداری به حسابش منظور شود ، براحتی با زدن یک کلید میتوانید فاکتور نقد را به نسیه و بنام همان مشتری تبدیل کنید ، چه این فاکتور ثبت شده باشد و یا هنوز ثبت نشده باشد.
چاپ بارکد
با هر نوع چاپگر که در ویندوز تعریف میشود، در هر نوع برچسب با هر اندازه، میتوانید بارکد کالا را چاپ نمایید؛ حتی در صورت عدم تعریف بارکد از کد کالا بعنوان بارکد هم میتوانید بهره برید؛ با تعریف انواع قالب چاپ بارکد در بخش تعاریف؛ هنگام چاپ بارکد بسادگی قالب مورد نظر را انتخاب نموده و بارکد کالاهای منتخب را چاپ نمایید؛ با تحویل شماره فاکتور خرید در کادر متناظر؛ تمام کالاهای مندرج در آن فاکتور همراه با تعدادشان نمایش یافته و میتوانید برای همه ی آنها یا بخشی از آنها بارکد چاپ نمایید.
دریافت بیعانه
با ثبت بیعانۀ دریافتی از مشتری و چاپ رسید آن، براحتی هنگام برگشت مشتری میتوانید الباقی وجه را مطالبه نمایید.
ارتباط با دستگاه Pos بانکی جهت ارسال مبلغ
پس از افزودن اقلام کالا به فاکتور با زدن یک کلید مبلغ قابل دریافت به دستگاه پوزی که مرتبط با کاربر است منتقل شده و کاربر فقط کارت کشیده و مشتری رمزش را در دستگاه پوز وارد می نماید ، به این ترتیب خطای کاربر کاهش یافته و سرعت ثبت فاکتور نیز افزایش می یابد.
مدیریت ترازو
برنامه ریزی راحتِ ترازوها همواره یکی از دغدغه های کاربران بوده ، همینطور سرعت تحویل کالای وزنی به نرم افزار مساله مهمی برای انتخاب نرم افزار حسابداریست ؛ اینک شما میتوانید با قابلیت های ارتباط با ترازو بصورت با سیم و بی سیم کالاهای تعریف شده در نرم افزار را به راحتی در حافظه های ترازو تعریف نمایید ؛ نرم افزار حسیب نت میتواند بارکد تجمیعی و تفکیکی ترازو را دریافت نموده و در فاکتور اضافه نماید. در حال حاضر نرم افزار حسیب نت با ترازوهای رادین و دیبال هماهنگی کامل دارد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار حسابداری رستوران و قنادی حسیب نت کلیک کنید.

دسته ها: اخبار حسیب 2
کلمات کلیدی: نرم افزار حسابداریصندوق مکانیزهنرم افزار حسابداری حسیب نتنرم افزار حسابداری رستورانحسابداری رستوراننرم افزار رستوراننرم افزار حسابداری قنادیحسابداری قنادینرم افزار قنادیرستوراناغذیهساندویچیفست فودکافهبستنیقنادیپیتزاشیرینینرم افزار حسابداری ساندویچینرم افزار ساندویچینرم افزار حسابداری فست فودنرم افزار فست فودنرم افزار حسابداری بستنینرم افزار بستنینرم افزار حسابداری شیرینینرم افزار شیرینیسفارش کیکسفارش کیک در نرم افزار حسابدارینرم افزار سفارش کیکتند فروشیتند فروشی در نرم افزار حسابداریهمزمانی ثبت چند فاکتورهمزمانی ثبت چند فاکتور در نرم افزار حسابداریمنوی فروش مصور در نرم افزار حسابداریمدیریت پیک در نرم افزار حسابداریکالر آی دیکالر آی دی در نرم افزار حسابداریمدیریت میزها در نرم افزار حسابداریچاپ همزمان فاکتور در آشپزخانه و صندوقصندوق مکانیزه فروشسیستم حسابداری فروشنرم افزار صندوق فروشصندوق مکانیزه فروش حسیبخشکبارنرم افزار خشکبارنرم افزار حسابداری خشکبارنرم افزار حسابداری قنادی و خشکبارنرم افزار قنادی و خشکبارنرم افزار آجیل و خشکبارنرم افزار حسابداری آجیل و خشکبارآجیل و خشکبار
رتبه بندی این مطلب:
4/7
Print

1 نظر در مطلب "نرم افزار حسابداری رستوران - قنادی حسیب نت" ثبت شده است

shahab sabzi

1397/07/02 06:11 ق.ظ

سپاس

پیشنهاد بنده برای صاحبان رستوران و یا کافی شاپ نرم افزار حسابداری رستوران حسیب هست.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی