نرم افزار حسابداری حسیب

نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب نت

نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب نت

برخی از ویژگی های مهم در نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب نت عبارتند از:

کار جدول پیگیری
کارهای در جريان را براحتی مديريت کنيد. هر مرحله‌ی انجام کار را ميتوانيد در حسيب ثبت کنيد و به اين ترتيب مديران پيگيري کار، از روند انجام کارهای باز هميشه گزارشات بروزی خواهند داشت؛ همچنين در صورت صلاح ديد ميتوانيد مشتريان خود را با ارسال پيامک از روند انجام کار باخبر سازيد. اين جدول ميتواند براي ثبت آمادگی کار نيز بکار رود، کاربر به راحتی با يک تبلت در انبار حرکت کرده و از روی تصوير کار، آمادگی آنها را در حسيب ثبت ميکند؛ در اين زمان نيز امکان ارسال اتومات پيامک به مشتری جهت اطلاع رسانی آمادگی کارش وجود دارد.
درج تصویر کار در فاکتور و چاپ آن
چاپ تصوير هر کار در فاکتور مشتری!
با توجه به امکان طراحی فاکتور ميتوانيد در هر رديف فاکتور جايي به تصوير کار تخصيص دهيد؛ حتی در چاپ بنر و فلکسی امکان چاپ ابعاد، کل مساحت و توضيح کار نيز وجود دارد.
تحویل طول و عرض کار و محاسبه مساحت
طول و عرض کارهای دو بعدي را بر حسب سانتيمتر و يا متر تحويل دهيد. محاسبه‌ی مساحت به عهده‌ی حسيب است. قيمت واحد مساحت کار و تعداد رول‌های کار و توضيح و تصوير و مسير ذخيره سازی را هم حسيب ميتواند نگهداری کند.
درج محل ذخیره سازی تصویر قابل چاپ در فاکتور
نگران حجم اطلاعات و سوابق مشتريان نباشيد. به راحتی ميتوانيد کارهای قبلی مشتريان را در سيستم خود پيدا و مجددا چاپ کنيد؛ کافيست تصوير و مسير دخيره سازی هر کار در رايانه‌ی خود را در فاکتور ثبت کنيد.
امکان طراحی چاپ فاکتور
به راحتی هر جزء فاکتورها و حواله ها را برای چاپ طراحي کنيد. طيف وسيعی از اجزای تشکيل دهنده‌ی يک فاکتور اينک به اختيار شما بر روي فاکتور چاپ ميشود. تعيين اندازه‌ی نوشتار، نوع نوشتار، محل قرار گيری و متن عناوين؛ همچنين چاپ يا عدم چاپ آنها، عکس کالا، بارکد کالا، ابعاد کالا، محل قرار گيری کالا در انبار تنها بخشی از امکان طراحی چاپ است که شما ميتوانيد آنها را مشخص نماييد.
مدیریت کارهای آماده تحویل
آماده شدن کار را ثبت کنيد. به محض آماده شدن کار، اين موضوع مهم را در حسيب ثبت نماييد؛ اين کار زمان پاسخگويی شما به مشتری را بطور محسوسی کاهش ميدهد. همچنين حسيب ميتواند موضوع آمادگی کار را با پيامک به مشتری اطلاع دهد. حتی در صورتی که آمادگی کار به مشتری اعلام شده باشد و مشتری در تحويل گرفتن کوتاهی نموده باشد، حسيب ميتواند هر چند روز، بنا به مصلحت شما مجددا با ارسال پيامک آمادگی کار را به او يادآوری نمايد.
تعریف مراحل انجام کار
انواع کار چاپ را تعريف کنيد. اعم از چاپ افست، بنر، فلکسی، کاتالوگ، لباس کار، بادکنک، کارت ويزيت و ....! و برای هر يک هر تعداد مراحل که لازم ميدانيد بطور جداگانه تعريف نماييد. مثلا برای کارت ويزيت اين مراحل متصور است: 1- طراحی 2- فيلم و زينگ 3- چاپ 4- سلفون 5- برش
مدیریت مراحل انجام کار
ورود کار به هر مرحله از چاپ را ثبت کنيد. با توجه به نوع کار می‌توانيد مراحل انجام آن را در حسيب ثبت نموده و سرعت پاسخگويی روند کار به مشتري را بالا بريد؛ همچنين ديد بهتری نسبت به گلوگاه‌های پر ترافيک کار داشته باشيد. در صورت تمايل برای هر ثبت، حسيب مي‌تواند مشتری را با ارسال پيامک از روند کار مطلع نمايد.
جستجوی مشروح کالای فروش
با هر اطلاعی که از کار چاپي داريد مراحل پيگيری و آمادگی آن‌ را ثبت کنيد. کافيست بخشی از نام مشتری، شماره اتومات کار، توضيحی از کار، نام کار، شماره فاکتور را بدانيد؛ به اين ترتيب ليستی از کارهای مشمول نمايش يافته و با کمک تصوير کار می‌توانيد آن را برای ثبت انتخاب نماييد؛ اگر چه با داشتن بارکد خوان انتخاب کار بسيار سريعتر خواهد بود.
کنترل ارسال پیامک‌های اتومات
در هر لحظه ميتوانيد صف پيامک‌های آماده‌ی ارسال را ببينيد و بر ارسال آنها نظارت داشته باشيد. حسيب با سرعت 90 پيامک در ثانيه؛ پيامک‌های توليد شده در عمليات را اتومات ارسال می‌کند.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب نت کلیک کنید.

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی