نرم افزار حسابداری حسیب

نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب نت

نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب نت

برخی از ویژگی های مهم در نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب نت عبارتند از:

کار جدول پیگیری
کارهای در جريان را به راحتی مديريت کنيد. هر مرحله‌ی انجام کار را می‌توانيد در حسيب ثبت کنيد و به اين ترتيب مديران پيگيری کار، از روند انجام کارهای باز هميشه گزارشات به‌روزی خواهند داشت؛ همچنين در صورت صلاح ديد می‌توانيد مشتريان خود را با ارسال پيامک از روند انجام کار باخبر سازيد. اين جدول می‌تواند برای ثبت آمادگی کار نيز بکار رود، کاربر به راحتی با يک تبلت در انبار حرکت کرده و از روی تصوير کار، آمادگی آنها را در حسيب ثبت می‌کند؛ در اين زمان نيز امکان ارسال اتومات پيامک به مشتری جهت اطلاع رسانی آمادگی کارش وجود دارد.
درج تصویر کار در فاکتور و چاپ آن
چاپ تصوير هر کار در فاکتور مشتری!
با توجه به امکان طراحی فاکتور می‌توانيد در هر رديف فاکتور جايی به تصوير کار تخصيص دهيد؛ حتی در چاپ بنر و فلکسی امکان چاپ ابعاد، کل مساحت و توضيح کار نيز وجود دارد.
تحویل طول و عرض کار و محاسبه مساحت
طول و عرض کارهای دو بعدی را برحسب سانتی‌متر و يا متر تحويل دهيد. محاسبه‌ی مساحت به عهده‌ی حسيب است. قيمت واحد مساحت کار و تعداد رول‌های کار و توضيح و تصوير و مسير ذخيره سازی را هم حسيب می‌تواند نگهداری کند.
درج محل ذخیره سازی تصویر قابل چاپ در فاکتور
نگران حجم اطلاعات و سوابق مشتريان نباشيد. به راحتی می‌توانيد کارهای قبلی مشتريان را در سيستم خود پيدا و مجددا چاپ کنيد؛ کافيست تصوير و مسير دخيره سازی هر کار در رايانه‌ی خود را در فاکتور ثبت کنيد.
امکان طراحی چاپ فاکتور
به راحتی هر جزء فاکتورها و حواله‌ها را برای چاپ طراحی کنيد. طيف وسيعی از اجزای تشکيل دهنده‌ی يک فاکتور اينک به اختيار شما بر روی فاکتور چاپ می‌شود. تعيين اندازه‌ی نوشتار، نوع نوشتار، محل قرارگيری و متن عناوين؛ همچنين چاپ يا عدم چاپ آنها، عکس کالا، بارکد کالا، ابعاد کالا، محل قرارگيری کالا در انبار تنها بخشی از امکان طراحی چاپ است که شما می‌توانيد آنها را مشخص نماييد.
مدیریت کارهای آماده تحویل
آماده شدن کار را ثبت کنيد. به محض آماده شدن کار، اين موضوع مهم را در حسيب ثبت نماييد؛ اين کار زمان پاسخگويی شما به مشتری را بطور محسوسی کاهش می‌دهد. همچنين حسيب می‌تواند موضوع آمادگی کار را با پيامک به مشتری اطلاع دهد. حتی در صورتی که آمادگی کار به مشتری اعلام شده باشد و مشتری در تحويل گرفتن کوتاهی نموده باشد، حسيب می‌تواند هر چند روز، بنا به مصلحت شما مجددا با ارسال پيامک آمادگی کار را به او يادآوری نمايد.
تعریف مراحل انجام کار
انواع کار چاپ را تعريف کنيد. اعم از چاپ افست، بنر، فلکسی، کاتالوگ، لباس کار، بادکنک، کارت ويزيت و ....! و برای هر يک هر تعداد مراحل که لازم می‌دانيد بطور جداگانه تعريف نماييد. مثلا برای کارت ويزيت اين مراحل متصور است: 1- طراحی 2- فيلم و زينگ 3- چاپ 4- سلفون 5- برش
مدیریت مراحل انجام کار
ورود کار به هر مرحله از چاپ را ثبت کنيد. با توجه به نوع کار می‌توانيد مراحل انجام آن را در حسيب ثبت نموده و سرعت پاسخگويی روند کار به مشتری را بالا بريد؛ همچنين ديد بهتری نسبت به گلوگاه‌های پر ترافيک کار داشته باشيد. در صورت تمايل برای هر ثبت، حسيب می‌تواند مشتری را با ارسال پيامک از روند کار مطلع نمايد.
جستجوی مشروح کالای فروش
با هر اطلاعی که از کار چاپی داريد مراحل پيگيری و آمادگی آن‌ را ثبت کنيد. کافيست بخشی از نام مشتری، شماره اتومات کار، توضيحی از کار، نام کار، شماره فاکتور را بدانيد؛ به اين ترتيب ليستی از کارهای مشمول نمايش يافته و با کمک تصوير کار می‌توانيد آن را برای ثبت انتخاب نماييد؛ اگر چه با داشتن بارکد خوان انتخاب کار بسيار سريعتر خواهد بود.
کنترل ارسال پیامک‌های اتومات
در هر لحظه می‌توانيد صف پيامک‌های آماده‌ی ارسال را ببينيد و بر ارسال آنها نظارت داشته باشيد. حسيب با سرعت 90 پيامک در ثانيه؛ پيامک‌های توليد شده در عمليات را اتومات ارسال می‌کند.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب نت کلیک کنید.

دسته ها: اخبار حسیب 2
رتبه بندی این مطلب:
5/0
Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی