سوالات نرم افزار حسابداری حسیب پرداز

چرا در جعبه متن‌های مربوط به مقدار و قیمت نمی‌توان بیش از 3 رقم وارد کرد و یا خطای type mismatch در گزارش سود و زیان نمایش داده می‌شود؟

در فرم انتخاب کالا، در خرید یا فروش، در جعبه متن‌های مربوط به مقدار و قیمت نمی‌توان بیش از 3 رقم وارد کرد. ضمنا در گزارش سود و زیان خطای type mismatch نمایان می‌شود. چگونه آن‌ها را رفع کنیم؟

ج: برای حل هر دو مورد که عموما در ویندوز های 8 یا 8.1 و یا ویندوز 10 اتفاق می‌افتد، باید از طریق Control Pannel فرم Region را باز نموده، سپس از سربرگ Format بخش Format را با استفاده از لیست کرکره‌ای در حالت Persian تنظیم نمایید. پس از آن بر روی کلید Additional Settings… کلیک کرده و در فرم Customize Format از سربرگ Numbers در جعبه متن مقابل Decimal symbol: عبارت "." را به کمک صفحه کلید وارد کنید و ...

چرا در نرم افزار اعداد و حروف ناخوانا هستند؟

چرا در نرم افزار اعداد و حروف ناخوانا هستند؟

ج: در صورتی که از ویندوزهای نسخه 7, 8, 8.1 و 10 استفاده می‌کنید، باید برنامه فونت حسیب را نصب نمایید تا فونت‌های مورد استفاده برنامه بر روی رایانه نصب شوند. اگر عناوین منوها با علائم نامفهوم نمایان می‌شوند، باید با توجه به فیلم آموزش تنظیم زبان در ویندوز، از Control panel قسمت Region and Language را انتخاب نموده و در فرم باز شده از سربرگ Administrative بر روی کلید Change System Locale کلیک نمایید. سپس در فرم باز شده از ...

مشکل در نمایش منوها به صورت علامت سوال یا حروف در هم ریخته

چرا بعد از نصب و اجرای برنامه تمام منوها به صورت علامت سوال یا حروف در هم ریخته دیده می‌شوند؟

ج: با استفاده از راهنمای تنظیمات زبان در ویندوزxp ، 7، 8 و 10 منوها به شکل درست به نمایش در می‌آیند.علت وقوع خطا هنگام نصب برنامه حسیب در چیست؟

چرا هنگام نصب برنامه با خطا مواجه می‌شویم؟

ج: مهم‌ترین نکته هنگام نصب نرم افزار وجود درایو (E:)  بر روی هارد سیستم شما می‌باشد. در نرم افزار حسیب، مسیر نصب پیش‌فرض و اجرایی برنامه درایو (E:)  در نظر گرفته شده که جهت حفظ اطلاعات ثبت شده غیر قابل تغییر بوده و اگر به هر دلیلی برنامه در درایو دیگری نصب شود زمان اجرا با خطا مواجه خواهیم شد.

در فرم چاپ فاکتور کلید چاپ را کلیک می‌کنم اما چیزی چاپ نمی‌شود

چرا در فرم چاپ فاکتور کلید چاپ را کلیک می‌کنم اما چیزی چاپ نمی‌شود؟

ج: از طریق منوی تعاریف، نحوه چاپ فاکتور فروش، وارد فرم لیست انواع قالب‌های چاپ شده و در این فرم قالب چاپ مورد نظر را تنظیم کنید تا در زمان چاپ فاکتور، به صورت خودکار تنظیمات اجرا شوند و چاپ انجام شود.

دی ان ان