مطالب نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری رستوران - قنادی حسیب نت

نرم افزار حسابداری رستورانی و قنادی حسیب نت

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار حسابداری رستوران، قنادی و خشکبار حسیب نت عبارتند از:

سفارش کیک
امکان ثبت سفارش انواع کیک در نرم افزار حسابداری قنادی حسیب نت. امکان ثبت بیعانه در رسید مشتری، امکان ثبت عکس تصویر مشتری در رسید، امکان گزارش تعداد سفارشات و پیگیری انواع سفارشات مشتری
منوی فروش مصور و گروه‌پذیر
منوی فروش در نرم افزار حسابداری رستوران، قنادی و آجیل و خشکبار را خودتان تنظيم کنيد! با گروه‌بندی منوی فروش به گروه‌های مورد نظرتان و افزودن و جابجايی انواع غذا، ساندويچ، سالاد، نوشيدنی، کيک و ساير گروه‌ها، هر طور که راحت‌تر هستید، منوی فروش را تنظيم نماييد!
با انتخاب مصور غذاها وقت کمتری در تنظيم فاکتور مصرف کنيد! اگر چه امکان تنظيم منوی فروش متنی (بدون تصوير) هم فراهم است.
کالر آی دی و مدیریت پیک‌ها
به محض تماس تلفنی مشترکين فاکتور فروش برای ايشان ظاهر خواهد شد و سپس با منوی فروش به سرعت سفارش وی را ثبت نماييد! اگر مايل باشيد حسيب می‌تواند سفارش ثبت شده را با ارسال يک پيامک به مشتری اعلام نمايد! به علاوه پيک موتوری تحويل غذا را تعيين کنيد و در پايان وقت کاری وی کل مبالغ فاکتورهای وی را از او دريافت کنيد! هيچ چيزی از حساب پيک ها و مشتريان از چشمان شما مخفی نخواهد ماند!
مدیریت میزها
هر تعداد در سالن ميز داريد، در سيستم تعريف نماييد! هر تعداد مشترک داريد در حسيب تعريف نماييد! به راحتی فاکتورهای هر ميز را ببينيد و جهت تسويه حساب با مشتريان آن را اصلاح نماييد!
چاپ همزمان فاکتور در صندوق و آشپزخانه
سرعت اطلاع‌رسانی به آشپزخانه را بالا ببريد! به محض ثبت و چاپ صورت‌حساب مشتری برای ميز يا بيرون‌بری و يا مشترکين، بلافاصله فاکتوری نيز در آشپزخانه چاپ می‌شود و سفارش بر حسب آن آماده می‌گردد.
تندفروشی در حسیب نت
با وجود کلیدهای لمسی که قابلیت استفاده برای کاربران راست دست و چپ دست برای آن پیش‌بینی شده است، همچنین ارتباط با سیم و بی سیم با ترازوهای رادین و دیبال، بهره‌مندی از خواندن بارکد تفکیکی و تجمیعی، ثبت برگشت بیعانه با بارکد، ثبت فاکتور با بارکد، ارسال مبلغ به دستگاه‌های پوز بانکی و نمایش الباقی وجه قابل پرداخت به مشتری، می‌توانید با سرعت و دقت بالا آسوده فاکتور ثبت و چاپ نمایید.
دریافت بیعانه
با ثبت بیعانه‌ی دریافتی از مشتری و چاپ رسید آن، به راحتی هنگام برگشت مشتری می‌توانید الباقی وجه را مطالبه نمایید.
استفاده از مانیتور لمسی
در راستای تامین حداکثری سرعت فروش، وجود کلیدهای لمسی با اندازه‌ی مناسب برای ورود اطلاعات توسط کاربر کاملا حیاتی است، از این رو ترکیب استفاده از بارکدخوان جهت شناسایی نوع کالا و نمایشگر لمسی برای تحویل مبالغ و ویرایش‌های احتمالی، باعث افزایش سرعت ثبت فاکتور خواهد شد.
ثبت و چاپ فاکتور بدون نیاز به کیبورد
در نرم افزار حسابداری امکان ثبت فاکتور، چاپ و دریافت وجوه نقد و بانک بدون دخالت موس و کیبورد، کمک شایانی در کاهش زمان ثبت فاکتور می‌نماید، کافی است صندوق‌دار پس از تکمیل اقلام کالا در فاکتور بارکدخوان را بر روی بارکدهای "ثبت فاکتور" و یا "فاکتور جدید" بگیرد.
همزمانی ثبت چندین فاکتور
با نرم افزار حسابداری حسیب نت شما می‌توانيد در آن واحد چندين فاکتور نيمه کاره را باز نگه‌داريد و به‌راحتی هر يک از آنها را ويرايش کنيد. تصور کنيد يک مشتری حين خريد سفارش تازه‌ای از منزل دريافت کند، در اينصورت می‌توانيد فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری بعدی فاکتور جديدی تقاضا کنيد! حتی می‌توانيد به گزارش انبار برويد و يا گردش حساب يک فروشنده را بررسی کنيد و بعد به فاکتور مشتری باز گرديد.
خواندن بارکد کالا
با توجه به کثرت تعداد اقلام کالا در سوپر مارکت، انتخاب کالا بوسیله‌ی بارکدخوان، امری اجتناب ناپذیر است، درصورتیکه کالا بصورت بسته‌بندی خریداری شده باشد، با تعیین بارکد کالا در بخش مشخصات کالا و تعیین قیمت‌های فروش، در هنگام فروش فقط کافی است بارکد کالا از مقابل بارکدخوان عبور داده شود. حتی خواندن بارکدهای ترازوها برای اجناس وزنی، قابلیت لازمی به نظر می‌رسد که در نرم افزار حسابداری حسیب نت قابل استفاده می‌باشد.
ارائه فاکتور نقد و غیر نقد
درصورتیکه مشتری بخواهد اقلام خریداری به حسابش منظور شود، به‌راحتی با زدن یک کلید می‌توانید فاکتور نقد را به نسیه و به نام همان مشتری تبدیل کنید، چه این فاکتور ثبت شده باشد و یا هنوز ثبت نشده باشد.
چاپ بارکد
با هر نوع چاپگر که در ویندوز تعریف می‌شود، در هر نوع برچسب با هر اندازه، می‌توانید بارکد کالا را چاپ نمایید؛ حتی در صورت عدم تعریف بارکد، از کد کالا به عنوان بارکد هم می‌توانید بهره برید؛ با تعریف انواع قالب چاپ بارکد در بخش تعاریف؛ هنگام چاپ بارکد به‌ سادگی قالب مورد نظر را انتخاب نموده و بارکد کالاهای منتخب را چاپ نمایید؛ با تحویل شماره فاکتور خرید در کادر متناظر؛ تمام کالاهای مندرج در آن فاکتور همراه با تعدادشان نمایش یافته و می‌توانید برای همه‌ی آنها یا بخشی از آنها بارکد چاپ نمایید.
دریافت بیعانه
با ثبت بیعانه‌ی دریافتی از مشتری و چاپ رسید آن، به راحتی هنگام برگشت مشتری می‌توانید الباقی وجه را مطالبه نمایید.
ارتباط با دستگاه Pos بانکی جهت ارسال مبلغ
پس از افزودن اقلام کالا به فاکتور با زدن یک کلید مبلغ قابل دریافت به دستگاه پوزی که مرتبط با کاربر است منتقل شده و کاربر فقط کارت کشیده و مشتری رمزش را در دستگاه پوز وارد می‌نماید، به این ترتیب خطای کاربر کاهش یافته و سرعت ثبت فاکتور نیز افزایش می‌یابد.
مدیریت ترازو
برنامه‌ریزی راحتِ ترازوها همواره یکی از دغدغه‌های کاربران بوده، همینطور سرعت تحویل کالای وزنی به نرم افزار مساله مهمی برای انتخاب نرم افزار حسابداری است؛ اینک شما می‌توانید با قابلیت‌های ارتباط با ترازو بصورت با‌سیم و بی‌سیم کالاهای تعریف شده در نرم افزار را به راحتی در حافظه‌های ترازو تعریف نمایید؛ نرم افزار حسیب نت می‌تواند بارکد تجمیعی و تفکیکی ترازو را دریافت نموده و در فاکتور اضافه نماید. در حال حاضر نرم افزار حسیب نت با ترازوهای رادین و دیبال هماهنگی کامل دارد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار حسابداری رستوران و قنادی حسیب نت کلیک کنید.

دسته ها: اخبار حسیب 2
کلمات کلیدی: نرم افزار حسابداری صندوق مکانیزه نرم افزار حسابداری حسیب نت نرم افزار حسابداری رستوران حسابداری رستوران نرم افزار رستوران نرم افزار حسابداری قنادی حسابداری قنادی نرم افزار قنادی رستوران اغذیه ساندویچی فست فود کافه بستنی قنادی پیتزا شیرینی نرم افزار حسابداری ساندویچی نرم افزار ساندویچی نرم افزار حسابداری فست فود نرم افزار فست فود نرم افزار حسابداری بستنی نرم افزار بستنی نرم افزار حسابداری شیرینی نرم افزار شیرینی سفارش کیک سفارش کیک در نرم افزار حسابداری نرم افزار سفارش کیک تند فروشی تند فروشی در نرم افزار حسابداری همزمانی ثبت چند فاکتور همزمانی ثبت چند فاکتور در نرم افزار حسابداری منوی فروش مصور در نرم افزار حسابداری مدیریت پیک در نرم افزار حسابداری کالر آی دی کالر آی دی در نرم افزار حسابداری مدیریت میزها در نرم افزار حسابداری چاپ همزمان فاکتور در آشپزخانه و صندوق صندوق مکانیزه فروش سیستم حسابداری فروش نرم افزار صندوق فروش صندوق مکانیزه فروش حسیب خشکبار نرم افزار خشکبار نرم افزار حسابداری خشکبار نرم افزار حسابداری قنادی و خشکبار نرم افزار قنادی و خشکبار نرم افزار آجیل و خشکبار نرم افزار حسابداری آجیل و خشکبار آجیل و خشکبار
رتبه بندی این مطلب:
4/8
Print

1 نظر در مطلب "نرم افزار حسابداری رستوران - قنادی حسیب نت" ثبت شده است

shahab sabzi

1397/07/02 06:11 ق.ظ

سپاس

پیشنهاد بنده برای صاحبان رستوران و یا کافی شاپ نرم افزار حسابداری رستوران حسیب هست.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان