جهت اطلاع رسانی به مشتریان، بابت تراکنش‌های مالی و کالایی، امکان ارسال پیامک عملیات می‌تواند با ثبت عملیات مرتبط با مشتری و یا فرارسیدن برخی رویداد‌ها که مرتبط با مشتری هست، پیامکی برای مشتری ارسال نماید؛ به عنوان نمونه با ثبت فاکتور فروش پیامکی بدین‌صورت برای مشتری قابل ارسال است:

نمونه پیامک ارسال شده به مشتری

از جمله پیامک‌های کاربردی، ارسال پیامک هشدار در سر رسید چک‌های پرداختی از حساب‌های بانکی به مدیر و معاون است. همینطور ارسال پیامک هشدار به مشتری قبل از سر رسید چک دریافت شده از او. البته در حسیب‌نت امکان تعیین ارسال و عدم ارسال پیامک برای انواع عملیات و رویدادها هم به صورت کلی و هم به صورت خصوصی برای هر شخص فراهم است.

عملیاتی که نرم افزار حسابداری حسیب‌نت می‌تواند با ثبت آن‌ها به مشتری پیامک بفرستد عبارتند از:

دریافت‌/‌پرداخت، خرید، فروش، برگشت از خرید، برگشت از فروش، پیش فاکتور فروش، سفارش فروش، دریافت چک، وصول چک دریافتی در بانک، برگشت چک دریافتی از بانک، وصول چک دریافتی توسط تحصیلدار، برگشت چک دریافتی از تحصیلدار، مصرف چک دریافتی، برگشت چک مصرفی، وصول نقدی چک دریافتی، عودت چک دریافتی، پرداخت چک، برگشت چک پرداختی، آمادگی کالا، پیگیری و تحویل کالا.

رویدادهایی که حسیب می‌تواند با وقوع آن‌ها پیامک به مشتری یا مدیر و معاون بفرستد عبارتند از:

اعلام سر رسید چک پرداختی به مدیر و معاون، اعلام سر رسید چک دریافتی به صاحب چک، اقساط معوق به وام گیرنده، اعلام سر رسید اقساط معوق به مشتری، اعلام اتومات اقساط معوق، یادآور آمادگی کالای تحویل نشده و پیامک خوش آمدگویی و اعلام کد اشتراک به مشتریان جدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *