پس زمینه آبیجعبه نرم افزار حسیب نتWindows Formwindows logosSQL DATABASE.net platform
نمونه فاکتور نرم افزار شن و ماسهخواندن وزن خودرو از باسکول
مشروح عملکرد هر کالامشروح حمل بار توسط هر رانندهمشروح حمل بار برای هر مشتری
تعیین خاکبر و راننده در فاکتور فروش در نرم افزار حسابدای شن و ماسه

تعیین راننده و خاکبردار در فاکتور نرم افزار حسابداری معدن

در هر فاکتور فروش نرم افزار حسابداری معدن سنگ حسیب نت، علاوه‌بر مشتری، راننده، کامیون و خاکبردار آن را نیز تعیین کنید. همچنین مبلغ کرایه دریافتی از مشتری در فاکتور قابل ثبت است! میزان کرایه می‌تواند به ازای هر تن بار کامیون محاسبه شود و یا براساس درصدی از مبلغ فاکتور محاسبه گردد! به شرط تعریف وزن کامیون، با تعیین کامیون و تحویل وزن ناخالص، حسیب وزن خالص را محاسبه نموده و مبلغ فاکتور براساس وزن خالص محاسبه می‌گردد! حسیب می‌تواند وزن ناخالص را مستقیما از باسکول بخواند!

صدور بارنامه معدن با وزن پر و خالص

 با توجه به توان طراحی چاپ فاکتور در نرم افزار حسابداری معدن سنگ و ماسه حسیب نت، شما می‌توانید تمام اجزای چاپ فاکتور را مدیریت نمایید! در بارنامه اطلاعاتی از قبیل راننده، خودرو، مشتری، وزن پر، وزن کامیون و وزن خالص بار و چندین اطلاع مهم دیگر را چاپ نمود!

مشروح بار حمل شده توسط راننده در نرم افزار حسابداری

در هر فاکتور فروش، علاوه‌بر مشتری، راننده، کامیون و خاک‌بردار آن را نیز تعیین نمایید! همچنین مبلغ کرایه‌ی دریافتی از مشتری در فاکتور قابل ثبت است! میزان کرایه می‌تواند به ازای هر تن بار کامیون محاسبه شود و یا براساس درصدی از مبلغ فاکتور محاسبه گردد! به شرط تعریف وزن کامیون، با تعیین کامیون و تحویل وزن ناخالص، حسیب وزن خالص را محاسبه نموده و مبلغ فاکتور براساس وزن خالص محاسبه می‌گردد! نرم افزار حسابداری حسیب می‌تواند وزن ناخالص را مستقیما از باسکول بخواند!

خواندن وزن ناخالص از باسکول

 با کم‌ترین اشتباه کاربر و در کم‌ترین زمان وزن ناخالص را از باسکول دریافت کنید. با تنظیمات نحوه‌ی ارتباط با باسکول در بخش تنظیمات، در هر زمان نرم افزار حسابداری معدن سنگ حسیب نت وزن ناخالص را از باسکول ارائه می‌نماید.

تعریف اطلاعات خودرو در نرم افزار حسابداری معدن

 اطلاعات کامیون‌های حمل بار را به‌همراه وزن خالی آن‌ها در حسیب ثبت نمایید!

محدودسازی مشروح گردش کالا

 با کم‌ترین اشتباه کاربر و در کم‌ترین زمان وزن ناخالص را از باسکول دریافت کنید! با تنظیمات نحوه‌ی ارتباط با باسکول در بخش تنظیمات، در هر زمان حسیب وزن ناخالص را از باسکول ارائه می‌نماید!

2 Comments

 1. کاربر مهمان گفت:

  سلام در طول روز امکان پشتیبان گیری وقتی که کاربرها از برنامه استفاده میکنن وجود داره؟ و میشه این بک آپ رو در فضای ابری هم ذخیره کرد ؟!!

  • پشتیبان حسیب گفت:

   سلام

   بله ، همزمان با این که کاربران در شبکه مشغول هستند می‌توان در سیستم مرکزی از اطلاعات حسیب نت پشتیبان گرفت. همچنین در حسیب نت امکان تعیین زمان‌های پشتیبان گیری اتومات در ساعات تعیین شده توسط کاربر ارشد وجود دارد. همچنین می‌توان تعیین نمود که هر چند دقیقه یک پشتیبانی در یک مسیر مشخص گرفته شود و این مسیر را هم با فضای ابری همگام نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *