shop wallpaperSlide thumbnailفاکتور فروش نرم افزار حسابداری در مانیتورثبت فاکتور بدون نیاز به ماوس و کیبوردارائه گزارشات مورد نیاز اداره دارایی و مالیاتامکان نمایش و تصحیح عملیات در گزارشاتمحاسبه سود و زیان روزانه و ماهانهدسترسی سریع به گزارشات کاربردیسادگی ثبت و تصحیح عملیات و طراحی فاکتورهمزمانی ثبت چندین فاکتور و نمایش گزارشاتلوگوی حسیب نتسرعت ثبت فاکتور در حسیب
پس زمینه آبیجعبه نرم افزار حسیب نتWindows Formwindows logosSQL DATABASE.net platform

ثبت همزمان چندین فاکتور و گزارش در نرم افزار حسابداری

با نرم افزار حسابداری حسیب نت شما قادر خواهید بود، هم‌زمان چندین فاکتور را به‌صورت نیمه‌کاره باز نگه داشته و به‌راحتی هر‌یک از آن‌ها را ویرایش کنید. اگر حین ثبت سفارش برای یک مشتری قصد ثبت سفارش برای مشتری دیگری را داشته باشید، با حسیب نت خواهید توانست فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری دیگر فاکتور جدیدی تقاضا کنید. حتی می‌توانید آن فاکتور را باز نگه داشته و به گزارش انبار بروید، یا گردش حساب یک فروشنده را بررسی کنید و بعد به فاکتور مشتری باز گردید.

ثبت چند فاکتور همزمان در نرم افزار حسابداری

گزارشات سنواتی در نرم افزار حسابداری

برای اخذ گزارشات هر حسابی از سنوات قبل تا به امروز نیاز به تغییر سال مالی نیست. در همین سال مالی تاریخ مبدأ گزارش را تعیین کنید (حتی مربوط به سال‌های قبل) و مشروح گردش حساب را از آن تاریخ تا به امروز ملاحظه فرمایید. حتی می‌توانید فاکتور، رسید، قبض، حواله و اسناد هر حساب را چه در سال مالی جاری و چه در سال‌های مالی قبل در همین گزارش ببینید.

طراحی چاپ فاکتور در نرم افزار حسابداری

با نرم افزار حسیب نت تمامی مواردی را که در انجام معامله دخالت دارند، در فاکتور فروش ثبت نمایید. درج اقلام کالا با تعیین درصد افزایش یا تخفیف قیمت، شماره سریال، مقدار کالا در دو واحد شمارشی، مالیات ارزش افزوده، کرایه، مبالغ دریافتی از مشتری، چک‌های دریافتی از مشتری، انبار و مشتری را با ابزارهای مناسب انتخاب و در فاکتور ثبت نمایید. همچنین هدیه‌های تشویقی به مشتریان نیز در فاکتور قابل ثبت است. امکان ثبت بازاریاب و راننده و خودرو نیز قابل افزایش است.

کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل

مطمئن تجارت کنید! در هنگام خرید و فروش به‌راحتی می‌توانید سابقه‌ی خرید و فروش کالای منتخب را با مشتری منتخب ببینید؛ حتی سابقه از سنوات قبل تا به امروز قابل نمایش است. یا سابقه‌ی خرید و فروش کالای منتخب را با همه‌ی مشتریان ببینید و یا سابقه‌ی خرید کالا را بررسی کنید. چند قدم پیش‌تر بروید! در زمان دیدن کاردکس کالا می‌توانید به‌راحتی فاکتور هر ردیف در کاردکس را ببینید و درصورت داشتن جواز آن را ویرایش نمایید.

ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش در نرم افزار حسابداری

 هرآنچه در انجام معامله دخالت دارد را در فاکتور فروش ثبت نمایید! درج اقلام کالا در فاکتور با تعیین درصد افزایش یا تخفیف قیمت، شماره سریال، مقدار کالا در دو واحد شمارشی، مالیات ارزش افزوده، کرایه، مبالغ دریافتی از مشتری، چک‌های دریافتی از مشتری، انبار و مشتری را با ابزارهای مناسب انتخاب و در فاکتور ثبت نمایید! همینطور هدیه‌های تشویقی به مشتریان نیز در فاکتور قابل ثبت است! البته امکان ثبت موارد بازاریاب، راننده و خودرو نیز قابل افزایش است!

دریافت و پرداخت وجوه نقد در نرم افزار حسابداری

هرگونه جابه‌جایی وجوه نقد را در حسیب ثبت نمایید! با تفکیک منوهای دریافت و پرداخت نقد و انتقالی، در کل 4 گزینه در عملیات روزانه برای این امور وجود دارد! با امکانات مناسبی هم براساس کد و هم برحسب نام. هر سرفصل دریافت یا پرداخت‌کننده وجوه را انتخاب نمایید! حسیب مانده هر حساب منتخب را نیز بلافاصله پس از انتخاب سرفصل نمایش خواهد داد!

ثبت جامع مشخصات اشخاص در نرم افزار حسابداری

هر آنچه از مشتریان و فروشندگان می‌دانید در حسیب ثبت نمایید! اعم از نام، شماره تلفن‌ها، شماره حساب‌های بانکی و شماره کارت‌ها، معرف، استان و شهر، منطقه و مسیر، عکس و امضا و چندین اطلاع دیگر که در آینده نیز می‌توانید گزارشات را براساس هر یک از این مشخصات محدود سازید!

تعیین محدوده گزارش اشخاص براساس مشخصات فردی

گزارش مشتریان و فروشندگان را براساس هریک از اطلاعات شخصی محدود نمایید. اگر از مشتری فقط شماره تلفنی را می‌دانید، یا وجهی به حساب شما واریز شده و از او شماره کارت را می‌دانید، یا بخشی از آدرس او را می‌دانید؛ با داشتن کوچک‌ترین اطلاع از مشتری می‌توانید او را در لیست مشتریان پیدا کنید.

خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها

 تفاوت رنگ‌بندی فرم‌ها، اشتباهات ثبتی کاربران را کاهش داده و با خلق محیطی متنوع کاربر را شاداب نگه می‌دارد؛ همچنین وضوح نمایش اطلاعات و استفاده از قلم‌های مناسب، از چشمان کاربر حمایت می‌کند.

گزارش فصلی خرید و فروش TTMS

 با پایان هر فصل به آسودگی گزارش خرید و فروش و مالیات ارزش افزوده‌ی آن فصل را تهیه کنید و به سایت اداره‌ی دارایی و مالیات تحویل دهید!

فیلم معارفه نرم افزار حسابداری حسیب نت

در یک جمله می‌توان گفت که نرم افزار حسیب نت برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و نیمه بزرگ در حوزه عمده و خرده فروشی، ابزاری جامع، منعطف و پایدار می‌باشد. حسیب نت برای غالب اصناف از جمله ابزار و یراق، یدک، مواد غذایی، لوازم خانگی، پلاسکو و موبایل در حالت پایه بکار می‌رود و برای بعضی اصناف از قبیل رستوران، چاپ، پوشاک، خشکبار، قنادی، صرافی، پیمانکاری و تولیدی ویژگی‌های اختصاصی آن‌ها را معرفی می‌کند.

در این جلسه با بیست ویژگی از چند ده ویژگی ممتاز حسیب نت آشنا می‌شویم که عبارتند از:
1. تعریف جامع کالا و خدمات 2. تعریف جامع اشخاص 3. ثبت جامع فاکتور در خرده فروشی 4. ثبت جامع فاکتور در عمده فروشی 5. خزانه داری 6. گزارش روزانه کاربر 7. گزارش لیست مشتریان و فروشندگان 8. گردش حساب مشتریان و فروشندگان 9. تریل فروش کالا 10. تریل انبار – کاردکس کالا 11. تراز نامه و تراز آزمایش 12. سود و زیان روزانه ، ماهانه و ادواری 13. گزارش اصلاحات و حذفیات 14. گزارشات رسمی حسابداری (دفتر روزنامه و …) 15. گزارشی فصلی خرید و فروش 16. ارتباط با سخت افزار های فروشگاه 17. تریل عملیات 18. طراحی چاپ اکتور ، گزارش ، سند و قبوض 19. انعطاف لازم برای سلیقه های مختلف در تنظیمات 20. مدیریت فروشگاه مجازی

2 Comments

 1. کاربر مهمان گفت:

  سلام. در نرم افزار حسیب میشه زمان تسویه برای فاکتور فروش تعیین کرد و این امکان وجود داره که قبل از رسیدن زمان تسویه فاکتور سیستم هشدار بدهد؟

  • پشتیبان حسیب گفت:

   سلام و درود

   در نرم افزار حسیب نت می‌توانید هنگام ثبت فاکتور در کادر تاریخ تسویه یا کادر مدت تسویه زمان تسویه فاکتور را مشخص نمایید و وضعیت فاکتور در حالت فاکتور باز باشد برای هشدار فاکتورهای باز از قسمت تنظیمات سربرگ پیغام‌های اتومات گزینه فاکتورهای باز تسویه نشده را فعال نموده و تعداد روزهای معوق هشدار را تعیین فرمایید. “برای هشدار قبل از سررسید باید تعداد روزهای هشدار با عدد منفی مشخص شود”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *