پس زمینه آبینرم افزار حسابداری حسیب پردازWindows Formwindows logosدیتابیسVisual Basic 6
لیست مشتریان و فروشندگان در نرم افزار حسیب پردازنرم افزار حسابداریحسیب پردازمستحکممنعطفجامعسریع

سهولت نصب و بهره‌برداری نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان

نگران نصب نرم افزار نباشید! نصاب نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان حسیب پرداز با قرار گرفتن سی‌دی در رایانه شروع به کار می‌کند! کافی است نصب حسیب فروشگاه را انتخاب کنید و فقط کلید Next را کلیک کنید. پس از چند دقیقه می‌توانید به‌راحتی از نرم افزار استفاده کنید!

سهولت نصب و بهره‌برداری

عدم نیاز کاربر به دانش حسابداری

دیپلم حسابداری لازم نیست! فقط خواندن و نوشتن بلد باشید و اعداد را بشناسید! به این ترتیب با نرم افزار حسابداری حسیب پرداز، حسابدار خود خواهید بود. هر نوع جابه‌جایی وجوه نقد، چک و کالا را در فرم‌های مربوطه ثبت کنید؛ اسناد، کاردکس کالا، دفاتر کل و معین و تفصیلی، دفتر چک‌های دریافتی و پرداختی را نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان حسیب پرداز به‌طور همزمان ثبت می‌نماید.

گزارش سود و زیان روزانه، ماهانه و ادواری در نرم افزار فروشگاهی

 با صرف چند ثانیه از روند تجارت خود مطلع شوید! لذت تجارت حلال با معلوم بودن میزان سود آن بیشتر خواهد بود! همه روزه می‌توانید سود و زیان تجارت خود را اندازه‌گیری کنید و برای آینده‌ی خود برنامه‌ریزی بهتری داشته باشید! حتی در صورت شراکت به‌راحتی سهم هریک از شرکا را از سود حاصل از تجارت به‌دست آورید! اینک نرم افزار فروشگاهی رایگان حسیب با الگوریتم‌های پیچیده محاسبات سود و زیان را برعهده می‌گیرد!

دسترسی آسان به گزارشات کاربردی

 آسوده گزارش بگیرید! در کم‌ترین زمان گزارشات دقیق خود را از حسیب بخواهید! آیا فاکتور سابق مشتری را می‌خواهید مجدد چاپ کنید؟ دنبال صاحب چک دریافت شده هستید؟ فهرست فروشندگان یک کالا را می‌خواهید؟ آیا لیست بدهکاران با تاریخ تسویه معوق را می‌خواهید؟ چه گزارشی از حساب و کتاب خود می‌خواهید…؟ نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی حسیب پرداز إن شاألله پاسخ‌گوی سوالات حساب و کتاب شما خواهد بود.

راهنمای خودآموز تعاملی

نگران یادگیری استفاده از نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی حسیب نباشید! با خودآموز موجود در نرم افزار حسیب، همراه با آموزش تمرین هم انجام می‌دهید! هر چندبار که لازم است آموزش را تکرار کنید تا کاملا مسلط شوید! خودآموز قدم به قدم شما را با نکات کلیدی آشنا می‌کند و با صرف نهایتا دو ساعت با کلیات برنامه آشنا خواهید شد!

گزارش فصلی خرید و فروش اداره دارایی TTMS

با پایان هر فصل به آسودگی گزارش فصلی خرید و فروش یا TTMS و گزارش خرید و فروش و مالیات ارزش افزوده آن فصل را تهیه کنید و به سایت اداره‌ی دارایی و مالیات تحویل دهید!

سود و زیان به تفکیک کالا در نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان

 برای تجارت خود دقیق برنامه‌ریزی کنید! کالاهای پرفروش یا پرسود را به‌راحتی تشخیص دهید! گزارش تریل فروش کالا می‌تواند براساس شرایط تعیین شده از طرف شما، مقدار و مبلغ فروش و مبلغ سود هر کالا/خدمات را تحویل دهد!

دسترسی به اصل عملیات ثبت شده در گزارشات

 دست نگه‌دارید! از گزارش خارج نشوید! آیا نیاز به نمایش یا اصلاح فاکتور، رسید چک و یا قبض دارید؟ لازم نیست از گزارش خارج شوید؛ فقط کلید عطف را کلیک کنید! نرم افزار فروشگاهی رایگان حسیب هوشمندانه عملیات موردنظرتان را حاضر می‌کند!

تفکیک فروش نقد از نسیه

 نیازی به تعریف اطلاعات مشتریان گذری نیست! در فروش نقدی فقط کالا و خدمات را ثبت کنید و دریافتی وجوه نقدی در صندوق یا بانک را تعیین کنید و با دو کلید هم فاکتور را ثبت کنید و هم آن را چاپ نمایید.

خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها

 تفاوت رنگ‌بندی فرم‌ها، اشتباهات ثبتی کاربران را کاهش داده و با خلق محیطی متنوع کاربر را شاداب نگه می‌دارد؛ همچنین وضوح نمایش اطلاعات و استفاده از قلم‌های مناسب، از چشمان کاربر حمایت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *