دسترسی به کلیه امکانات مورد نیاز سیستم حسابداری رستوران از طریق نرم افزار رستوران حسیب نت امکان‌پذیر می‌باشد. برخی از امکاناتی که حسیب نت را به یکی سیستم حسابداری مناسب برای مدیریت رستوران تبدیل کرده است، به شرح زیر می‌باشد.

امکانات نرم افزار حسابداری رستوران حسیب نت

 در این ویدیو به معرفی برخی از ویژگی‌های حسیب نت رستوران خواهیم پرداخت. برخی از امکانات نرم افزار حسابداری رستوران حسیب عبارت هستند از: 1. سرعت ثبت فاکتور 2. چاپ حواله در محل‌های تحویل سفارش 3. تعیین ویژگی برای هر خوراکی 4. ثبت انواع بیرون‌بر، حضوری و سالن 5. تعیین کرایه برای آدرس مشتری 6. تعیین اندازه قطعات فرم 7. طراحی چاپ فاکتور و حواله و …

منوی فروش تصویردار در نرم افزار رستوران

منوی فروش حسابداری رستوران را خودتان تنظیم کنید. با گروه‌بندی منوی فروش به گروه‌های مورد نظرتان و افزودن و جابجایی انواع غذا، ساندویچ، سالاد، نوشیدنی، کیک و سایر گروه‌ها؛ هر طور که راحت‌تر هستید، منوی فروش را تنظیم نمایید. با انتخاب مصور غذاها وقت کمتری در تنظیم فاکتور مصرف کنید! اگر چه امکان تنظیم منوی فروش متنی (بدون تصویر) هم فراهم است.

منوی فروش رستورانی نرم افزار حسابداری حسیب

چاپ همزمان فاکتور رستوران در صندوق و آشپزخانه

 با نرم افزار حسابداری رستوران حسیب نت سرعت اطلاع رسانی به آشپزخانه را بالا ببرید. هنگام ثبت و چاپ صورتحساب مشتری برای میز یا بیرون‌بری و یا مشترکین، بلافاصله فاکتوری نیز در آشپزخانه چاپ شده و سفارش برحسب آن آماده می‌گردد. همچنین اگر یک رستوران بیش از یک محل برای تهیه سفارش دارد، با نصب یک چاپگر شبکه‌ای در هر محل، می‌توان سرپرست آن محل را از سفارشات مرتبط با آن محل، برای هر مشتری، آگاه ساخت و همزمان در چاپگر تمام بوفه‌ها و آشپزخانه‌ها، حواله یا فاکتور چاپ خواهد شد.

کنترل پیک و اتصال به کالر آی دی

 با تماس تلفنی مشترکین به صورت اتومات در نرم افزار رستوران فاکتور فروش برای آن‌ها ظاهر خواهد شد و سپس با منوی فروش به سرعت سفارش را ثبت کنید. همینطور اگر مایل باشید حسیب قادر خواهد بود سفارش ثبت شده را با ارسال یک پیامک به مشتری اعلام کند. به علاوه پیک موتوری تحویل غذا را تعیین کرده و در پایان وقت کاری کل مبالغ فاکتورهایش را از او دریافت کنید.

مدیریت میزهای داخل سالن رستوران

 هر تعداد میز در سالن دارید، در نرم افزار رستوران تعریف نمایید؛ به راحتی فاکتورهای هر میز را ببینید و جهت تسویه حساب با مشتریان آن را اصلاح نمایید. هنگامی‌ که گارسن سفارش مشتری را ثبت می‌نماید، شماره یا نام میز مورد استفاده مشتری را در فاکتور قید می‌نماید و به این ترتیب آشپزخانه و بوفه‌ها، بواسطه‌ی حواله‌هایی که برای آن‌ها چاپ شده، متوجه سفارش هر میز می‌شوند. در زمان ثبت سفاش سالنی، معمولا وضعیت فاکتور “باز” خواهد بود و تا وقتی که این فاکتور برای این میز تسویه نشود، حسیب نت اجازه ثبت فاکتور جدیدی را برای این میز نمی‌دهد.

تعیین انواع ویژگی برای هر خوراکی

با نرم افزار رستوران حسیب نت برای سلیقه‌های مختلف مشتریان فاکتور صادر کنید. در حسیب نت، برای هر نوع از انواع گروه‌های خوراکی، می‌توان ویژگی‌هایی منحصر به آن گروه تعریف کرد. مثلاً برای گروه ساندویچ، ویژگی‌هایی همچون: دو نونه، بدون گوجه، بدون خیارشور، سس تند و لیمو قابل تعریف هستند. بعضی از این ویژگی‌ها ممکن است مبلغی را به‌صورت نقدی یا درصدی، به قیمت ساندویچ اضافه کنند و یا تأثیری در قیمت نداشته باشند. هر ردیف فاکتور رستورانی می‌تواند پنج ویژگی داشته باشد، که خلاصه آن‌ها در ستون توضیحات فاکتور دیده خواهد شد.

ارتباط دستگاه پوز بانکی با نرم افزار رستوران

پس از صدور فاکتور مشتری با زدن یک کلید مبلغ قابل دریافت به صورت اتومات به دستگاه پوزی که مرتبط با کاربر است منتقل شده و کاربر فقط کارت کشیده و رمزش را در دستگاه پوز وارد کرده و مبلغ فاکتور را پرداخت می‌نماید؛ به این کار خطای کاربر کاهش یافته و سرعت ثبت فاکتور نیز افزایش خواهد یافت.

خرید نرم افزار حسابداری رستوران حسیب نت

برای مشاهده قیمت و تهیه نسخه‌های مختلف نرم افزار حسابداری رستوران و کافی شاپ حسیب نت می‌توانید به صفحات زیر در سایت فروشگاه اینترنتی حسیب نت مراجعه کنید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره امکانات به صفحه امکانات نرم افزار رستوران حسیب نت مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

نرم افزار حسابداری رستوران برنزی حسیب نت
نرم افزار حسابداری رستوران نقره ای حسیب نت
نرم افزار حسابداری رستوران طلایی حسیب نت

6 Comments

 1. Salimzade گفت:

  سلام

  امکان طراحی چاپ فاکتور و تغییر بخش های مختلف فاکتور وجود دارد؟ چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

  • حسیب پرداز خاورمیانه گفت:

   سلام و درود

   بله در نرم افزار حسابداری حسیب نت امکان طراحی چاپ و تغییر انواع فاکتور و گزارش مطابق با سلیقه کاربر وجود دارد و از منوی تعاریف > ساختارهای چاپ می‌توانید تغییرات مورد نظر را در فاکتور یا گزارشات یا سایر عملیات اعمال کنید.

 2. کاربر مهمان گفت:

  چطور میشه از کالر آیدی برای شناسایی شماره مشتریان تعریف شده در حسابداری یا ثبت مشتری جدید رستوران استفاده کرد؟

  • حسیب پرداز خاورمیانه گفت:

   سلام و درود

   دستگاه کالر آی دی شماره فرد تماس گیرنده را به نرم افزار حسابداری حسیب نت اعلام می‌کند و سپس نرم افزار حسیب با توجه به تنظیمات تعیین شده در بخش تنظیمات، در صورت موجود بودن شماره در لیست مشتریان می‌تواند فاکتور فروشی با نام مشتری تماس گیرنده ایجاد کند یا در صورت موجود نبودن شماره تماس گیرنده، فرم تعریف مشتری جدید را نمایش می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به منوی تعاریف > تنظیمات > سربرگ سایر از بخش کالر آی دی، تنظیمات ذکر شده را تعیین کنید.

 3. کاربر مهمان گفت:

  سلام ممنونم

  برنامه حسیب رو دارم چطور میشه از سیستم و کاربری همزمان چند پرینت برای پرینتر قسمت های مختلف مجموعه مثلا بخش بوفه ارسال کرد؟

  • حسیب پرداز خاورمیانه گفت:

   سلام و درود

   در صورتی که قابلیت چند انباری در فاکتور در قفل نرم افزار رستوران حسیب نت فعال باشد و برای محصولات موجود در فاکتور انبار پیش فرض تعیین شده باشد، زمان چاپ فاکتور، حواله هر محصول به صورت جداگانه به چاپگر بخش مربوطه ارسال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *