پس زمینه آبیجعبه نرم افزار حسیب نتWindows Formwindows logosSQL DATABASE.net platform
پس زمینه آبینمونه فاکتور مراکز پخش در نرم افزار حسابداریعدم چاپ قیمت کالا در حواله ترخیصموجودی کالا پس از کسر حوالهچاپ موقعیت کالا در انبارصدور ح.اله ترخیص کالا در نرم افزار حسابداری
پس زمینه آبیعملکرد روزانه فروش در نرم افزار حسابداریصورت کلی کالاهای هر منطقه، مسیر، راننده و بازاریاب در هر روز در نرم افزار حسابداریصورت کلی جمع کالای تحویلی به راننده بهمراه فاکتور های مسیر در نرم افزار حسابداری

منطقه‌بندی با نرم افزار پخش مویرگی

در نرم افزار حسابداری پخش مویرگی حسیب نت با توجه به موقعیت جغرافیایی مشتریان، می‌توانید مناطق متعددی در حسیب تعریف نمایید و بعد برای هر منطقه چندین مسیر تعریف نمایید و در مشخصات هر مشتری منطقه و مسیر وی را تعیین نمایید.

لیست مناطق و مسیر ها در نرم افزار حسابداری

لیست جمعی فروش روزانه‌ی کالا

مهم‌ترین گزارش در مراکز پخش مویرگی تهیه لیست جمعی کالاهای تحویلی به راننده برای توزیع فاکتورهای یک مسیر می‌باشد. این موضوع در نرم افزار حسابداری حسیب به راحتی در گزارش تریل عملکرد روزانه‌ی فروش دیده می‌شود. این گزارش برحسب راننده، بازاریاب، مسیر و منطقه قابل تفکیک است. حتی دیگر شرایط را می‌توان در این گزارش فراهم نمود و در نهایت چاپ آن را به همراه فاکتورهای مسیر به راننده تحویل نمود.

صورت مطالبات بازاریاب‌ها در نرم افزار پخش

گزارشی از میزان بدهی مشتریان برحسب بازاریاب‌ها را در نرم افزار حسابداری پخش مویرگی حسیب نت مشاهده کنید. یا گزارشی از میزان بدهی‌های جاری مشتریان یک بازاریاب را مشاهده کنید. با این گزارش شما می‌توانید برنامه مناسبی جهت وصول طلب‌های خود از مشتریان بازاریاب‌ها داشته باشید. با توجه به حالت‌های 4، 6، 8 و 12 ستونی این گزارش، میزان رشد و سقوط هر بازاریاب قابل پیگیری است.

ثبت تخفیفات سطری و حجمی

هر سطری از فاکتور می‌تواند تخفیف و افزایش قیمتی متفاوت از بقیه سطرها داشته باشد! چاپ مقدار جزء و کل هر کالا چاپ قیمت مصرف کالا! چاپ میزان مالیات ارزش افزوده‌ی هر ردیف از فاکتور! چاپ اطلاعات بازاریاب، راننده، جمع میزان چک‌های وصول نشده و ده‌ها اطلاع مورد نیاز دیگر.

حواله ترخیص کالا با نرم افزار پخش مویرگی

 علاوه‌بر فاکتور فروش، حواله ترخیص کالا را نیز چاپ نمایید! این حواله که مورد استفاده انباردار می‌باشد، حاوی اطلاعات مشتری، کد کالا، نام کالا، موقعیت کالا در انبار، تعداد در واحد اول، تعداد در واحد دوم و جمع اقلام کالا در دو واحد شمارشی است. البته تنظیم همه‌ی مشخصات قابل چاپ در این حواله همچنان در اختیار شماست.

گردش حساب مشتریان به تفکیک بازاریاب‌ها

 حساب مشتریان را به ازای بازاریاب‌های مختلف از هم جدا نمایید. با این روش میزان طلب از مشتریان در کل و به ازای هر بازاریاب به خوبی مدیریت می‌شود. همچنین می‌توانید گردش حساب هر مشتری را به ازای هر بازاریاب از حسیب بخواهید. از آن خروجی اکسل بگیرید، آن را چاپ نمایید و یا نمایشگری آن را بررسی نمایید.

ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش

هر آنچه در انجام معامله دخالت دارد را در فاکتور فروش نرم افزار حسابداری پخش ثبت نمایید. درج اقلام کالا در فاکتور با تعیین درصد افزایش یا تخفیف قیمت، شماره سریال، مقدار کالا در دو واحد شمارشی، ابعاد کالا، تصویر و محل ذخیره‌سازی آن، میزان سهم بازاریاب در کالا، وزن خالص و ناخالص کالا، بازاریاب، راننده، خودرو، تخفیف حجمی، مالیات ارزش افزوده، کرایه، مبالغ دریافتی از مشتری، چک‌های دریافتی از مشتری، انبار و مشتری را با ابزارهای مناسب انتخاب و در فاکتور ثبت نمایید! همینطور هدیه‌های تشویقی به مشتریان نیز در فاکتور قابل ثبت است.

تعیین محدوده گزارش اشخاص براساس‌ مشخصات فردی

گزارش مشتریان و فروشندگان را براساس هریک از اطلاعات شخصی محدود نمایید. اگر از مشتری فقط شماره تلفنی را می‌دانید، یا وجهی به حساب شما واریز شده و از او شماره کارت را می‌دانید، یا بخشی از آدرس او را می‌دانید، با داشتن کوچک‌ترین اطلاع از مشتری می‌توانید او را در لیست مشتریان پیدا نمایید.

ثبت مشخصات جامع اشخاص در نرم افزار پخش

 هر آنچه از مشتریان و فروشندگان می‌دانید در حسیب ثبت نمایید. اعم از نام، شماره تلفن‌ها، شماره حساب‌های بانکی و شماره کارت‌ها، معرف، استان و شهر، منطقه و مسیر، عکس و امضا و چندین اطلاع دیگر که در آینده نیز می‌توانید گزارشات را براساس هریک از این مشخصات محدود سازید.

لیست مانده حساب مشتریان به تفکیک بازاریاب‌ها

 در هر لحظه مانده‌ی حساب مشتریان را به تفکیک هر بازاریاب به دست آورید. برای این‌ کار کافی است نام بازاریاب را در لیست کرکره‌ای تفصیلی 2 انتخاب نمایید.

سهم بازاریاب‌ها به تفکیک کالا/خدمات

سهم بازاریاب‌ها را به ازای هر کالا یا خدمات در حسیب تعیین نمایید. در سربرگ کمیسیون مشخصات کالا، سهم بازاریاب‌ها را می‌توانید یا به‌صورت ریالی و یا به‌صورت درصدی از قیمت فروش تعیین نمایید.

تعیین هدیه برای فروش

میزان هدیه را برای فروش مقداری از هر کالا در حسیب تعیین نمایید. در سربرگ هدیه در مشخصات کالا، می‌توانید کالای هدیه و مقدار آن را به‌ازای مقدار فروش از کالای جاری، تعیین نمایید؛ بدین‌صورت حسیب به‌طور خودکار به ازای هر چند برابر مقدار فروخته شده نسبت به مرجع مقدار فروش در فاکتور چند برابر هدیه در فاکتور اضافه می‌نماید.

گزارشات روزانه در نرم افزار پخش مویرگی

در حسیب گزارشات روزانه را راحت‌تر ببینید. گزارشاتی اعم از صندوق‌ها، بانک‌ها، خرید، فروش و هزینه، سند حسابداری، دریافت و پرداخت‌ها، کل اسناد حسابداری و خلاصه‌ی عملکرد اسناد به‌طور عام در حسیب به‌صورت روزانه قابل نمایش است و به‌صورت خاص گزارش روزانه‌ی تریل گردش کالا و مشروح گردش کالا در مرکز پخش مویرگی در حسیب به‌کار می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *