نرم افزار حسابداری قنادی و خشکبار حسیب نت

برخی از مهم‌ترین امکانات و ویژگی‌های نرم افزار حسابداری قنادی ، خشکبار ، آجیل فروشی و شیرینی فروشی حسیب نت به شرح زیر می‌باشد.

امکانات نرم افزار حسابداری قنادی حسیب نت

به همراه

ثبت سفارش کیک در نرم افزار قنادی

امکان ثبت سفارش انواع کیک در نرم افزار حسابداری قنادی حسیب نت وجود دارد. همچنین امکان ثبت بیعانه در رسید مشتری، امکان ثبت عکس تصویر مشتری در رسید، امکان گزارش تعداد سفارشات و پیگیری انواع سفارشات مشتری از دیگر امکانات حسیب نت در بخش ثبت سفارش کیک برای یک قنادی می‌باشد.

سفارش کیک در نرم افزار حسابداری

چاپ بارکد در نرم افزار قنادی

با هر نوع چاپگر که در ویندوز تعریف می‌شود، در هر نوع برچسب با هر اندازه، می‌توانید چاپ بارکد انجام دهید. حتی در صورت عدم تعریف بارکد، از کد کالا هم به عنوان بارکد می‌توانید بهره ببرید. با تعریف انواع قالب چاپ بارکد در بخش تعاریف، هنگام چاپ بارکد به‌‌سادگی قالب موردنظر را انتخاب نموده و بارکد کالاهای منتخب را چاپ نمایید. با تحویل شماره فاکتور خرید در کادر متناظر، تمام کالاهای مندرج در آن فاکتور همراه با تعدادشان نمایش یافته و می‌توانید برای همه‌ی آن‌ها یا بخشی از آن‌ها، بارکد چاپ نمایید.

خواندن بارکد کالا با بارکدخوان

با توجه به کثرت تعداد اقلام کالا در فروشگاه قنادی، انتخاب کالا بوسیله‌ی بارکدخوان، امری اجتناب‌ناپذیر است. درصورتی‌که کالا به صورت بسته‌بندی خریداری شده باشد، با تعیین بارکد کالا در بخش مشخصات کالا و تعیین قیمت‌های فروش، در هنگام فروش فقط کافی است بارکد کالا از مقابل بارکدخوان عبور داده شود. حتی خواندن بارکد ترازو برای اجناس وزنی، قابلیت لازمی به نظر می‌رسد که در نرم افزار حسابداری قنادی حسیب نت قابل استفاده می‌باشد.

ثبت کالای مرجوعی هنگام فروش کالا

با امکان ثبت برگشت از فروش (کالای مرجوعی از مشتری) در همان فاکتور فروش نقدی، گام مهمی در امر تند فروشی و کاهش خطای کاربر در محاسبات وجوه دریافتی و پرداختی به وجود آمده است. با این امکان نیازی به ثبت کالاهای مرجوعی در فرمی مجزا وجود ندارد و در همان فاکتور فروش مشتری امکان ثبت این کالا وجود خواهد داشت.

دریافت بیعانه با نرم افزار حسابداری قنادی

امکان ثبت دریافت بیعانه در نرم افزار حسابداری قنادی حسیب نت وجود دارد. با ثبت بیعانه دریافتی از مشتری و چاپ رسید آن، به راحتی هنگام برگشت مشتری می‌توانید الباقی وجه را مطالبه نمایید. این امکان به ویژه در هنگام ثبت سفارش کیک می‌تواند ثبت و مدیریت سفارش مشتریان را سرعت ببخشد.

اتصال به کارتخوان بانکی جهت ارسال مبلغ

پس از افزودن اقلام کالا به فاکتور با افزونه اتصال نرم افزار حسابداری به کارتخوان با زدن زدن یک کلید مبلغ قابل دریافت به دستگاه پوزی که مرتبط با کاربر است منتقل شده و کاربر فقط کارت کشیده و مشتری رمزش را در دستگاه پوز وارد می‌نماید. به این ترتیب خطای کاربر کاهش یافته و سرعت ثبت فاکتور نیز افزایش می‌یابد.

طراحی چاپ فاکتور مخصوص قنادی و خشکبار

به سادگی هر جزء فاکتورها و حواله‌ها را برای چاپ طراحی کنید. با نرم افزار حسابداری قنادی و خشکبار و آجیل حسیب نت طیف وسیعی از اجزای تشکیل دهنده یک فاکتور اینک به اختیار شما بر روی فاکتور چاپ می‌شود. تعیین اندازه نوشتار، نوع نوشتار، محل قرار گیری و متن عناوین؛ همچنین چاپ یا عدم چاپ آن‌ها، عکس کالا، بارکد کالا، ابعاد کالا، محل قرارگیری کالا در انبار تنها بخشی از امکان طراحی چاپ فاکتور است که شما می‌توانید آن‌ها را مشخص نمایید.

ثبت انبارگردانی در نرم افزار حسابداری

در نرم افزار حسابداری قنادی حسیب نت امکان انبارگردانی با بارکدخوان بی‌سیم یا دیتاکالکتور فراهم است. در هر زمان ممکن، مقادیر موجودی کالا در انبار را با ابزارهای مفید، تحویل حسیب دهید. انبار گردانی را می‌توانید به دفعات مختلف در طول سال در حسیب ثبت نمایید.

در نرم افزار حسابداری حسیب نت مخصوص فروشگاه قنادی و خشکبار با امکانات مناسبی از قبیل ورودی و خروجی اکسل، جستجوی کالا براساس نام، کد و بارکد، به راحتی انبارگردانی در سیستم ثبت می‌شود.

اتصال ترازو به نرم افزار حسابداری قنادی

برنامه‌ریزی راحت ترازوها همواره یکی از دغدغه‌های کاربران بوده، همینطور سرعت تحویل کالای وزنی به نرم افزار مساله مهمی برای انتخاب نرم افزار حسابداری است. اینک شما می‌توانید با قابلیت ارتباط با ترازو به صورت با‌سیم و بی‌سیم کالاهای تعریف شده در نرم افزار را به راحتی در حافظه‌های ترازو تعریف نمایید. نرم افزار حسیب نت می‌تواند بارکد تجمیعی و بارکد تفکیکی ترازو را دریافت نموده و در فاکتور اضافه نماید. در حال حاضر نرم افزار حسیب نت با ترازوهای رادین، دیبال، صبا، صدر و محک هماهنگی کامل دارد.

خرید نرم افزار حسابداری قنادی حسیب نت

برای مشاهده قیمت و تهیه نسخه‌های مختلف نرم افزار حسابداری قنادی و خشکبار حسیب نت می‌توانید به صفحات زیر در سایت فروشگاه اینترنتی حسیب نت مراجعه کنید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

نرم افزار حسابداری قنادی برنزی حسیب نت
نرم افزار حسابداری قنادی نقره ای حسیب نت
نرم افزار حسابداری قنادی طلایی حسیب نت

5 Comments

 1. shahab sabzi گفت:

  سپاس! پیشنهاد بنده برای صاحبان قنادی و یا بستنی فروشی نرم افزار حسابداری قنادی حسیب هست.

 2. شیری گفت:

  سلام. ما فروشگاه پروتئین داریم آیا امکان اتصال ترازو دیجیتال به نرم افزار برای ما هم وجود دارد؟ در صورت وجود مدل ترازوها را بفرمائید.

  • پشتیبان حسیب گفت:

   سلام و درود

   بله در حال حاضر حسیب نت به ترازوهای محک سری پلاس، دیبال، رادین، صدر و صبا به صورت شبکه‌ای متصل می‌شود.

 3. کاربر مهمان گفت:

  درود آیا برای قنادی همزمان با ثبت فاکتور فروش امکان ثبت سند تولید کالا به صورت اتومات وجود داره که نیاز به ثبت دستی تولید نباشیم؟

  • پشتیبان حسیب گفت:

   سلام و درود

   بله، با تعریف فرمول محصول و تنظیم روال آن در تعریف کالا، با فروش آن کالا در صورت نقص موجودی حسیب نت اتومات برگ تولید مربوطه را نیز صادر می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *