پس زمینه آبینرم افزار حسابداری حسیب پردازWindows Formwindows logosدیتابیسVisual Basic 6
لیست مشتریان و فروشندگان در نرم افزار حسیب پردازنرم افزار حسابداریحسیب پردازمستحکممنعطفجامعسریع

پوشش تمام امکانات حسیب فروشگاه

 با تهیه نرم افزار حسابداری شرکتی رایگان حسیب پرداز علاوه بر تمام امکانات نرم افزار حسیب فروشگاه، از دیگر امکانات نیز بهره ببرید! کدینگ سرفصل‌های حسابداری؛ صدور دستی سند حسابداری؛ گزارش خلاصه عملکرد دفاتر؛ حواله جابه‌جایی کالا بین انبارها؛ گزارش خلاصه کل حساب‌ها؛ تفکیک بخش حسابداری از انبارداری و …

پوشش تمام امکانات حسیب فروشگاه

ثبت سند حسابداری در نرم افزار حسابداری شرکتی رایگان

هر نوع سند ساده و مرکب که می‌خواهید ثبت کنید! اگر حسابدار هستید و می‌خواهید کنترل صدور اسناد در دستان شما باشد، با نرم افزار حسابداری شرکتی حسیب پرداز به‌راحتی می‌توانید آرتیکل‌ها را ایجاد، ویرایش و یا حذف کنید و در نهایت سند حسابداری را دستی ثبت نمایید! امکان استفاده از اسناد تکراری؛ تعریف توضیحات پیش فرض؛ عدم ثبت سند ناتراز؛ کلیدی جهت تراز نمودن آخرین آرتیکل؛ ثبت سند براساس شاخص ترتیب مورد نظر شما و …

کدینگ سرفصل های حسابداری

مدیریت تعریف سرفصل‌ها را به دست بگیرید! در سه سطح کل، معین و تفصیلی می‌توانید به تعداد نامحدود سرفصل تعریف نمایید؛ این سرفصل‌ها به‌طور غیرشناور تعریف می‌شوند. شما حتی می‌توانید کدهای سرفصل‌های اتومات را هم تغییر دهید! در هر زمان که کد سرفصلی تغییر یابد تمام اسناد ماقبل نیز از کدهای جدید استفاده خواهند کرد!

گزارش عملکرد وارده و صادره‌ی کالا

 لیست جامع عملکرد وارده و صادره کالا در چند ثانیه در اختیار شماست! در این گزارش مانده‌ی مقداری و مبلغی کالا در ابتدا و انتهای دوره، همچنین مقدار و مبلغ وارده طی دوره و همچنین مقدار و مبلغ صادره‌ی کالا در طی دوره دیده می‌شود؛ این گزارش یکی از مواردی است که اداره‌ی دارایی آن را از شما درخواست می‌کند.

ورود و خروج کالای امانی

 کالاهای امانی دیگران نزد خود را مدیریت کنید! به کمک نرم افزار حسابداری شرکتی رایگان حسیب پرداز به سادگی می‌توانید اطلاعات کالاهای امانی هر شخص نزد خودتان را ثبت نموده و گزارش موجودی امانت ایشان نزد خود را تحت‌نظر بگیرید!

گزارش خلاصه کل نرم افزار حسابداری شرکتی

دفتر کل را با اطمینان بنویسید! نیازی به استفاده از ماشین حساب برای محاسبه‌ی ستون مانده وجود ندارد! با این گزارش که به دو حالت ماهانه و سند خلاصه می‌شود، با سرعت و اطمینان خاطر دفتر کل را بنویسید! هر سرفصل را جداگانه ببینید، چاپ کنید و به دفتر منتقل کنید!

مشروح عملکرد کالا در نرم افزار حسابداری شرکتی

 جزئی‌ترین اطلاعات گردش کالا در تجارتخانه‌ی شما، پیش‌روی شما است! با نرم افزار حسابداری شرکت رایگان حسیب پرداز می‌توانید براساس نوع عملیات خرید و فروش و یا برگشت آن‌ها و محدود به تاریخ، مشتری، کالا، بازاریاب، راننده، خودرو، صندوق و انبار این گزارش را محدود نموده و گزارش دقیق لازم را به دست آورید!

تریل عملکرد خرید و فروش در نرم افزار حسابداری شرکتی

 آیا فروش مویرگی دارید؟! آیا فروش سرد دارید؟! تهیه گزارش سرجمع فاکتورها جهت تحویل کالا به راننده برای توزیع آن‌ها کار سختی نیست! کافیست نرم افزار حسابداری رایگان شرکتی حسیب پرداز داشته باشید! در این گزارش برای هر کالا جمع آن در تمام فاکتورهایی که آن کالا در آن‌ها حضور دارد جداگانه در یک ردیف دیده خواهد شد! می‌توانید سرجمع مقادیر کالاهای فروخته شده در هر روز برای هر بازاریاب، در دو واحد شمارشی و مقدار ترکیبی از واحد اول و دوم را به راحتی در نرم افزار حسیب تهیه نمایید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *