پس زمینه آبیجعبه نرم افزار حسیب نتWindows Formwindows logosSQL DATABASE.net platform
Slide thumbnail
حواله مصرف کالا از انبار در نزم افزار پیمانکاری

مصرف کالا از انبار برای پروژه در نرم افزار حسابداری پیمانکاری

در نرم افزار حسابداری پیمانکاری ، عمران و ساخت و ساز حسیب نت کالاهایی که قبلا خریداری شده و در انبار قرار دارند را در هر پروژه مصرف کنید و آن را در حسیب ثبت نمایید! به این ترتیب موجودی کالا در انبار کاهش یافته و در تریل عملکرد کالا در مرکز هزینه اضافه می‌شود! در طرف دیگر حساب مرکز هزینه و تولید بدهکار شده و حساب کنترل مراکز هزینه و تولید بستانکار می‌شود.

مصرف مستقیم کالا و خدمات در نرم افزار پیمانکاری

اجرت کارگران، نماکاران، جوشکاران و تمام حرفه‌های به کار رفته در پروژه را مستقیما در خود پروژه ثبت کنید! با نرم افزار حسابداری حسیب نت مخصوص شرکت های پیمانکاری حتی کالاهایی که مستقیما از خرید در پروژه مصرف می‌شوند نیز در حواله مصرف مستقیم قابل ثبت است! درصورت برگشت بخشی از کالاهای دریافتی نیز می‌توانید در برگشت مصرف مستقیم آن‌ها را از پروژه خارج نموده و به فروشنده عودت نمایید!

تریل مصرف کالا و خدمات در پروژه پیمانکاری

در هر زمان صورت وضعیت نهایی پروژه را در نرم افزار پیمانکاری و عمران حسیب نت ببینید! جمع نهایی برای مصرف هر کالا و هر خدمات در یک ردیف از تریل مصرف کالا و خدمات حضور دارد! با دابل کلیک برروی هر ردیف می‌توانید به کاردکس مصرف کالا و خدمات منتخب دست یابید! یک گام پیشتر بروید! حواله مربوط به هریک از ردیف‌های کاردکس را در همان کاردکس کالا ببینید و حتی آن را ویرایش کنید!

لیست گردش و مانده حساب اشخاص به تفکیک هر پروژه

در هر لحظه از زمان مانده‌ی حساب و گردش حساب هر شخص را با هر پروژه به دست آورید! تراز تفصیلی 2 به شکل‌های 4، 6، 8 و 12 ستونی می‌تواند به سرعت تمام طرف حساب‌های یک پروژه پیمانکاری را لیست نماید. حتی می‌توانید از این گزارش وارد دفتر هر حساب نمایش یافته در لیست شوید.

پوشش کامل عملیات مرکز هزینه و تولید در نرم افزار پیمانکاری

با هشت عمل مصرف و فروش و برگشت آن‌ها، کلیه اتفاقات هر پروژه را ثبت کنید! مصرف کالا از انبار و برگشت کالا از پروژه به انبار را در نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان حسیب نت ثبت کنید! تولید کالا از مرکز هزینه و تولید به انبار و برگشت تولید به مرکز هزینه و تولید را در حسیب ثبت کنید! مصرف مستقیم کالا و خدمات در پروژه، برگشت مصرف مستقیم کالا و خدمات از پروژه به اشخاص، فروش مستقیم کالا از پروژه به اشخاص و برگشت فروش مستقیم کالا از اشخاص به مرکز هزینه و تولید همگی در حسیب قابل ثبت هستند.

فروش مستقیم کالا از پروژه به اشخاص در نرم افزار پیمانکاری

 بدون آن که حواله تولید صادر کنید، بلافاصله از پروژه به اشخاص فروش ثبت نمایید! این روش بهترین حالت برای محاسبه سود هر پروژه در پایان کار فروش تمام واحدهای پروژه است!

گردش حساب هر پروژه از سنوات قبل تا امروز

 حساب هر پروژه را از سنوات قبل تا به امروز در همین سال مالی از نرم افزار پیمانکاری حسیب نت بخواهید! بی‌نیاز از تغییر سال مالی در سال مالی جاری می‌توانید گزارش گردش حساب هر پروژه را از سنوات قبل تا به امروز به دست آورید!

4 Comments

 1. کاربر مهمان گفت:

  آیا امکان تعریف و نگه داری حساب چند شرکت مختلف به صورت مجزا در سیستم وجود دارد؟

  • پشتیبان حسیب گفت:

   سلام

   بله در سربرگ گزارشات ، منوی لیست مشتریان و فروشندگان ، با تعریف کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توان گردش حساب ایشان را به صورت کاملا مجزا ثبت و ذخیره نمود.

 2. کاربر مهمان گفت:

  با سلام. آیا در نرم فزار حسابداری حسیب امکان تعریف پروژه های مختلف و ثبت هزینه هر پروژه بطور مجزا هست؟!

  • حسیب پرداز خاورمیانه گفت:

   با سلام

   بله، در نرم افزار حسابداری پیمانکاری حسیب نت می‌توانید به ازای هر پروژه یک مرکز هزینه تعریف نمائید و هزینه‌های مربوط به هر پروژه را مجزا ثبت و مدیریت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *