افزونه چاپ بارکد

 با هر نوع چاپگر که در ویندوز تعریف می‌شود، در هر نوع برچسب با هر اندازه، می‌توانید بارکد کالا را چاپ نمایید. حتی درصورت عدم تعریف بارکد، از کد کالا نیز به عنوان بارکد می‌توانید بهره ببرید. با تعریف انواع قالب چاپ بارکد در بخش تعاریف، هنگام چاپ بارکد به‌سادگی قالب موردنظر را انتخاب نموده و بارکد کالاهای منتخب را چاپ نمایید. با تحویل شماره فاکتور خرید در کادر متناظر، تمام کالاهای مندرج در آن فاکتور همراه با تعدادشان نمایش یافته و می‌توانید برای همه‌ی آن‌ها یا بخشی از آن‌ها بارکد چاپ نمایید.

چاپ بارکد در نرم افزار حسابداری

افزونه بازاریاب

با تعریف بازاریاب‌ها در حسیب و ثبت آن‌ها در فاکتورها، می‌توانید به‌راحتی میزان طلب ایشان را در هر زمان در نرم‌افزار بیابید. بازاریاب می‌تواند به سه روش سهم ببرد: 1. درصدی از کل فروش 2. درصدی از قیمت فروش هر کالا 3. مبلغ ثابت به ازای فروش هر کالا

افزونه تقسیط

امکان تقسیط بدهی مشتریان، دریافت قسط، هشدار در اقساط معوق به شما، گزارش تریل اقساط و گزارش لیست تقسیط، امکاناتی هستند که شما را در مدیریت فروش اقساطی کمک می‌نماید. با تعریف انواع فروش اقساطی، به‌راحتی در زمان تقسیط قالب موردنظر را انتخاب نموده و تمام تنظیمات براساس آن قالب نمایش می‌یابد؛ تاریخ و مبلغ اقساط به دو روش اتومات و دستی قابل تنظیم هستند. پس از ثبت تقسیط امکان چاپ برگه تقسیط جهت ارائه به مشتری فراهم می‌شود، همچنین امکان تلفیق اقساط قبلی با مانده‌ی بدهی جدید مشتری ممکن است.

افزونه کالای دو بعدی

امکان کالای دوبعدی قابل استفاده در چاپ بنر و فلکسی و شیشه فروشی و هر کالایی که دارای ابعاد و مساحت هستند به کار می‌رود. در کالای دوبعدی می‌توانید طول و عرض کالا یا خدمات را براساس واحد متر یا سانتی‌متر به حسیب تحویل دهید و حسیب مساحت آن را برحسب مترمربع یا سانتی‌مترمربع به‌دست‌ می‌آورد. امکانات ویژه‌ی کالای دوبعدی:
1. محاسبه سطح براساس طول و عرض در دو واحد
2. افزایش اتومات درصد قیمت در
3. زمان عبور از حد سطح یا طول و عرض
4. درج توضیح در چاپ بنر
5. چاپ ابعاد، مساحت و توضیح در فاکتور و گردش حساب مشتری
6. تریل ابعاد کالا
7. کارتکس کالا و خدمات

افزونه مقادیر ناخالص

امکان مقادیر ناخالص برای کالاهای وزنی که دارای دو واحد شمارشی هستند و در نهایت وزن ظرف از وزن کل ناخالص کم می‌شود به‌کار می‌رود. به‌عنوان مثال در مراکز پخش گوشت و کشتارگاه حسیب می‌تواند وزن ناخالص کل را از ترازو بطور مستقیم بخواند و با تعیین تعداد جعبه‌ها یا تعداد راس دام توسط کاربر، حسیب به‌ازای هر جعبه یا راس وزن مشخصی را از وزن ناخالص کم نموده و وزن خالص را محاسبه می‌نماید.

افزونه خواندن بارکد ترازو

امکان خواندن بارکد ترازو برای کالاهای باز وزنی به‌کار‌ می‌رود. برای انواع شیرینی، آجیل، حبوبات و میوه می‌توان از این قابلیت استفاده نمود و به سرعت کالاها و وزنشان را در فاکتور درج نمود. کافی است ترازوی شما امکان چاپ بارکد وزن و کد کالا را به ازای هر کالا در فاکتورش داشته باشد.