پس زمینه آبینرم افزار حسیب اعتباری مخصوص استفاده در صندوق قرض الحسنهWindows Form.net platformSQL DATABASEwindows logos
برگه وام در نرم افزار حسابداریحسیب اعتباری | نرم افزار صندوق قرض الحسنهقابل استفاده در صندوق های قرض الحسنهصفر ثانیه زمان بروز آوری روزانه

مشخصات فردی در نرم افزار صندوق قرض الحسنه

در نرم افزار صندوق قرض الحسنه حسیب اعتباری امکان ثبت اطلاعات جامع از اشخاص حقیقی و حقوقی، به همراه اخذ تصویر مشتری از دوربین متصل به رایانه امکان‌پذیر است.

ثبت جامع اطلاعات اشخاص

تعریف حساب پس انداز

با نرم افزار حسابداری حسیب اعتباری به راحتی برای هر شخص می‌توانید چندین حساب پس انداز و جاری تعریف نمایید! حساب‌های حقوقی هم می‌توانند حداکثر شامل چهار شخص حقیقی باشند!

دریافت و پرداخت نقد و انتقالی

در زمان دریافت و پرداخت به تمام اطلاعات مشتری مسلط باشید! تنوع رنگ‌بندی فرم در دریافت و پرداخت همچنین هشدارهای لازم جهت اقساط معوق و ضمانت‌های معوق، دسترسی به گردش حساب مشتری و چک‌های دریافت شده از مشتری، کمک مهمی به کاربر است تا به خوبی پاسخ‌گوی مشتری باشد.

وام پرداختی صندوق قرض الحسنه

 ارزنده‌ترین کار صندوق قرض الحسنه! بله! ثبت انواع وام با حالت‌های مختلف باز پرداخت و مسدودسازی‌های اتومات در حساب وام گیرنده یا اشخاص ضامن و یا معرف، که البته پرداخت وام با معیارهای اسلامی سبب ایجاد ارزش افزوده معنوی بسیار فراوان به کار صندوق خواهد شد!

ارسال پیامک‌های اتومات و دستی

 با فعال‌سازی قابلیت پیامک و تنظیم ارسال پیامک برای انواع عملیات، حسیب به‌صورت اتومات برای صاحبان حساب پیامک عملیات، هشدار سررسید اقساط و اخطار اقساط معوق را ارسال خواهد نمود!

سرفصل‌های حسابداری

 تعریف انواع سرفصل حسابداری، در سه سطح کل، معین و تفصیلی در اختیار شما است! در نرم افزار صندوق قرض الحسنه حسیب حتی می‌توانید کدهای سرفصل‌های اتومات را نیز تغییر دهید و این تغییر کد به‌طور خودکار برای تمام سوابق اسناد تاثیر خواهد گذاشت!

لیست وثائق دریافتی در صندوق قرض الحسنه

 تمام اسناد، چک و سفته که به عنوان ضمانت برای هر حسابی دریافت می‌نمایید را در نرم افزار صندوق قرض الحسنه حسیب اعتباری  ثبت نموده و گزارشات مربوطه را از حسیب بخواهید!

سند اتومات در ثبت رسید دریافت وثیقه

لیست وثائق دریافتی

گردش حساب پس انداز

 گردش حساب پس انداز هر مشتری را از سنوات قبل تا به امروز در همین سال مالی ببینید! همچنین در نرم افزار صندوق قرض الحسنه حسیب با کلیدهای میانبر به سادگی به غالب گزارشات مربوط به حساب دسترسی دارید که عبارتند از: وام‌های پرداختی، ضمانت‌ها، چک‌های دریافتی، پیامک‌های ارسالی، خروجی اکسل و چاپ گزارش.

گزارش روزانه دریافت و پرداخت

 مهم‌ترین ابزار برای تطبیق اسناد و مبلغ هر تحویل‌دار در نرم افزار حسیب اعتباری گزارش روزانه دریافت و پرداخت می‌باشد. با امکانات مرتب‌سازی براساس گردش‌های بدهکار و بستانکار و نام و شماره‌ی حساب‌ها و قابلیت محدودسازی برای هر کاربر در هر روز! به‌طور موثر زمان تطبیق اسناد در پایان روز برای هر تحویل‌دار کاهش می‌یابد.

تریل اقساط در نرم افزار صندوق قرض الحسنه

 حساس‌ترین گزارش در هر صندوق قرض الحسنه! پیگیری اقساط معوق، یا برآورد اقساط دریافتی در آینده جهت برنامه‌ریزی پرداخت وام، همچنین گزارش میزان اقساط دریافتی در گذشته با شروط مختلفی که توسط کاربر تعیین می‌شود، از مهم‌ترین گزارشات در حسیب اعتباری است!

لیست چک‌های دریافتی صندوق قرض الحسنه

 کنترل کامل بر روند عملیات چک‌های دریافتی در نرم افزار حسیب اعتباری! هیچ چیزی از مسائل چک‌های دریافتی در صندوق از دید شما مخفی نخواهد ماند! با توجه به انواع مختلف عملیات چک‌های دریافتی و امکان تحدید گزارش چک‌های دریافتی با شروط مختلف! به‌سادگی گزارش هدف را به‌دست آورید!

ارزیابی حساب در پرداخت وام

 امتیاز هر حساب به‌صورت لحظه‌شمار! کل امتیاز هر حساب در طول دوره‌ی زمانی را در هر زمان به‌دست آورید و برای نوع وام درخواستی مشتریان براساس سوابق وی برنامه‌ریزی کنید!

آمار انواع وام قرض الحسنه

میزان پراکندگی، جمع مانده‌ی وام‌ها، جمع معوقات هر نوع وام را در انواع وام یک‌جا در کمتر از چند ثانیه به‌دست آورید!
البته این گزارش نیز با شرایط متنوع قابل تحدید است!

مغایرت‌یابی شعبات

هرگونه مغایرت‌یابی در بین شعب را حسیب برعهده می‌گیرد! در صورت بروز هرگونه مغایرت در حساب‌های متناظر بین شعب، حسیب در حدود چند ثانیه آن‌ها را به شما گزارش می‌نماید!

ساختار چاپ عملیات

هیچ سندی را کاربران دستی ننویسند! طراحی چاپ تمام اسناد و قبوض و برگه‌های وام، همچنین کارت و دفترچه حساب‌های پس‌انداز و وام در اختیار شما است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *