نرم افزار حسابداری حسیب

تعريف مراحل انجام کار
انواع کار چاپ را تعريف کنيد! اعم از چاپ افست، بنر، فلکسی، کاتالوگ، لباس کار، بادکنک، کارت ويزيت و ...! و برای هر يک هر تعداد مراحل که لازم می‌دانيد بطور جداگانه تعريف نماييد! مثلا برای کارت ويزيت اين مراحل متصور است: 1- طراحی 2- فيلم و زينگ 3- چاپ 4- سلفون 5- برش

ثبت مراحل انجام کار
ورود کار به هر مرحله از چاپ را ثبت کنيد! با توجه به نوع کار می‌توانيد مراحل انجام آن را در حسيب ثبت نموده و سرعت پاسخ‌گويی روند کار به مشتری را بالا ببريد! همچنين ديد بهتری نسبت به گلوگاه‌های پر ترافيک کار داشته باشيد! در صورت تمايل برای هر ثبت، حسيب می‌تواند مشتری را با ارسال پيامک از روند کار مطلع نمايد!

 

سهولت بررسی وضعيت کار مشتری
به راحتی پاسخگوی روند کار مشتريان باشيد! در صورت ثبت مراحل پيگيری و آمادگی کار؛ با مراجعه به فاکتور مشتری وضعيت فعلی هر کار در فاکتور را ملاحظه نماييد! حتی تاريخچه‌ی مراحل پيگيری و آمادگی و تحويل هر کار را در همان فاکتور ببينيد!

 

تعيين ابعاد کار و محاسبه‌ی مساحت
طول و عرض کارهای دو بعدی را برحسب سانتی‌متر و يا متر تحويل دهيد! محاسبه‌ی مساحت به عهده‌ی حسيب است! قيمت واحد مساحت کار و تعداد رول‌های کار و توضيح و تصوير و مسير ذخيره‌سازی را هم حسيب می‌تواند نگهداری کند!

کار جدول پيگيری
کارهای در جريان را به راحتی مديريت کنيد! هر مرحله‌ی انجام کار را می‌توانيد در حسيب ثبت کنيد و به اين ترتيب مديران پيگيری کار، از روند انجام کارهای باز هميشه گزارشات به روزی خواهند داشت! همچنين در صورت صلاح‌ديد می‌توانيد مشتريان خود را با ارسال پيامک از روند انجام کار باخبر سازيد! اين جدول می‌تواند برای ثبت آمادگی کار نيز بکار رود، کاربر به راحتی با يک تبلت در انبار حرکت کرده و از روی تصوير کار، آمادگی آنها را در حسيب ثبت می‌کند؛ در اين زمان نيز امکان ارسال اتومات پيامک به مشتری جهت اطلاع‌رسانی آمادگی کارش وجود دارد!

ثبت آمادگی و تحويل کار
آماده شدن کار را ثبت کنيد! به محض آماده شدن کار، اين موضوع مهم را در حسيب ثبت نماييد! اين کار زمان پاسخ‌گويی شما به مشتری را بطور محسوسی کاهش می‌دهد! همچنين حسيب می‌تواند موضوع آمادگی کار را با پيامک به مشتری اطلاع دهد! حتی در صورتيکه آمادگی کار به مشتری اعلام شده باشد و مشتری در تحويل گرفتن کوتاهی نموده باشد، حسيب می‌تواند هر چند روز، بنا به مصلحت شما مجددا با ارسال پيامک آمادگی کار را به او يادآوری نمايد.

تعيين تصوير و مسير هر کار
نگران حجم اطلاعات و سوابق مشتريان نباشيد! به راحتی می‌توانيد کارهای قبلی مشتريان را در سيستم خود پيدا و مجددا چاپ کنيد! کافيست تصوير و مسير ذخيره‌سازی هر کار در رايانه‌ی خود را در فاکتور ثبت کنيد!

چاپ تصوير و ابعاد کار
چاپ تصوير هر کار در فاکتور مشتری! با توجه به امکان طراحی فاکتور می‌توانيد در هر رديف فاکتور جايی به تصوير کار تخصيص دهيد! حتی در چاپ بنر و فلکسی امکان چاپ ابعاد، کل مساحت و توضيح کار نيز وجود دارد!

جستجوی مشروح کالای فروش
با هر اطلاعی که از کار چاپی داريد، مراحل پيگيری و آمادگی آن را ثبت کنيد! کافيست بخشی از نام مشتری، شماره اتومات کار، توضيحی از کار، نام کار، شماره فاکتور را بدانيد؛ به اين ترتيب ليستی از کارهای مشمول نمايش يافته و با کمک تصوير کار می‌توانيد آن را برای ثبت انتخاب نماييد! اگرچه با داشتن بارکدخوان انتخاب کار بسيار سريع‌تر خواهد بود!

تاريخچه‌ی پيگيری هر کار
با داشتن شماره پيگيری هر کار به راحتی از آخرين وضعيت و تاريخچه‌ی مراحل آن کار مطلع شويد! حتی با داشتن شماره‌ی فاکتور و يا مشخص بودن مشتری می‌توانيد از وضعيت هر کار مطلع شويد.

کنترل ارسال پيامک‌های اتومات
در هر لحظه می‌توانيد صف پيامک‌های آماده‌ی ارسال را ببينيد و بر ارسال آنها نظارت داشته باشيد! حسيب با سرعت 90 پيامک در ثانيه؛ پيامک‌های توليد شده در عمليات را اتومات ارسال می‌کند!

(جهت نمایش هر تصویر، روی آن کلیک کنید)

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی