X
نرم افزارهای حسابداری حسیب

نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب نت

hpk banner background hasibnet box DotNetFrameWork logo SQL logo windows logo windows 7 logo
hpk banner background work table form banner text banner text
hpk banner background prepare form accounting software banner text 1 banner text 2 banner text 3 banner text 4 banner text 5

امکانات نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب نت

برخی از ویژگی‌های مهم در نرم افزار حسابداری چاپ‌خانه حسیب نت به شرح زیر می‌باشد.

کار جدول پیگیری

کارهای در جريان را به راحتی مديريت کنيد. هر مرحله‌ی انجام کار را می‌توانيد در حسيب ثبت کنيد و به اين ترتيب مديرانِ پيگيری کار، از روند انجام کارهای باز، هميشه گزارشات به‌روزی خواهند داشت؛ همچنين در صورت صلاح‌ديد می‌توانيد مشتريان خود را با ارسال پيامک از روند انجام کار باخبر سازيد. اين جدول می‌تواند برای ثبت آمادگی کار نيز به کار رود. کاربر به راحتی با يک تبلت در انبار حرکت کرده و از روی تصوير کار، آمادگی آن‌ها را در حسيب ثبت می‌کند؛ در اين زمان نيز امکان ارسال اتومات پيامک به مشتری جهت اطلاع‌رسانی آمادگی کار او وجود دارد.

درج تصویر کار در فاکتور و چاپ آن

چاپ تصوير هر کار در فاکتور مشتری با نرم افزار حسابداری چاپ حسیب نت امکان پذیر است.

با توجه به امکان طراحی فاکتور می‌توانيد در هر رديف فاکتور جايی به تصوير کار تخصيص دهيد؛ حتی در چاپ بنر و فلکسی امکان چاپ ابعاد، کل مساحت و توضيح کار نيز وجود دارد. همچنین به‌راحتی اجزای فاکتورها و حواله‌ها را برای چاپ طراحی کنيد. بخش وسیعی از اجزای تشکيل‌دهنده‌ی يک فاکتور به اختيار شما روی فاکتور چاپ خواهد شد. نمونه فاکتور طراحی شده مخصوص کار چاپ و تبلیغات با نرم افزار حسیب نت.

تعریف مراحل انجام کار

انواع کار چاپ را تعريف کنيد. اعم از چاپ افست، بنر، فلکسی، کاتالوگ، لباس کار، بادکنک، کارت ويزيت و سایر. همینطور برای هريک هر تعداد مراحل که لازم می‌دانيد به‌طور جداگانه تعريف نماييد. مثلا برای کارت ويزيت اين مراحل متصور است:

1. طراحی 2. فيلم و زينگ 3. چاپ 4. سلفون 5. برش

مدیریت مراحل انجام کار

ورود کار به هر مرحله از چاپ را ثبت کنيد. با توجه به نوع کار می‌توانيد مراحل انجام آن را در حسيب ثبت نموده و سرعت پاسخ‌گويی روند کار به مشتری را بالا ببريد؛ همچنين ديد بهتری نسبت به گلوگاه‌های پر ترافيک کار داشته باشيد. در صورت تمايل برای هر ثبت، حسيب می‌تواند مشتری را با ارسال پيامک از روند کار مطلع نمايد.

مدیریت کارهای آماده تحویل

آماده شدن کار را ثبت کنيد. به محض آماده شدن کار، اين موضوع مهم را در حسيب ثبت نماييد؛ اين کار زمان پاسخ‌گويی شما به مشتری را به‌طور محسوسی کاهش می‌دهد. همچنين حسيب می‌تواند موضوع آمادگی کار را با پيامک به مشتری اطلاع دهد. حتی درصورتی‌که آمادگی کار به مشتری اعلام شده باشد و مشتری در تحويل گرفتن کوتاهی نموده باشد، حسيب می‌تواند هر چند روز، بنا به صلاح‌دید شما مجددا با ارسال پيامک آمادگی کار را به او يادآوری نمايد.

تحویل طول و عرض کار و محاسبه مساحت

طول و عرض کارهای دوبعدی را برحسب سانتی‌متر و يا متر تحويل دهيد. محاسبه‌ی مساحت به‌عهده‌ی حسيب است. قيمت واحد مساحت کار و تعداد رول‌های کار و توضيح و تصوير و مسير ذخيره‌سازی را هم حسيب می‌تواند نگهداری کند.

درج محل ذخیره‌سازی تصویر قابل چاپ در فاکتور

نگران حجم اطلاعات و سوابق مشتريان نباشيد. به راحتی می‌توانيد کارهای قبلی مشتريان را در سيستم خود پيدا و مجددا چاپ کنيد؛ کافی است تصوير و مسير ذخيره‌سازی هر کار در رايانه‌ی خود را در فاکتور ثبت کنيد.

امکان طراحی چاپ فاکتور

به راحتی هر جزء فاکتورها و حواله‌ها را برای چاپ طراحی کنيد. طيف وسيعی از اجزای تشکيل دهنده‌ی يک فاکتور به اختيار شما برروی فاکتور چاپ می‌شود. تعيين اندازه‌ی نوشتار، نوع نوشتار، محل قرارگيری و متن عناوين؛ همچنين چاپ يا عدم چاپ آن‌ها، عکس کالا، بارکد کالا، ابعاد کالا، محل قرارگيری کالا در انبار تنها بخشی از امکان طراحی چاپ است که شما می‌توانيد آن‌ها را مشخص نماييد.

جستجوی مشروح کالای فروش

با هر اطلاعی که از کار چاپی داريد مراحل پی‌گيری و آمادگی آن‌ را ثبت کنيد. کافی است بخشی از نام مشتری، شماره اتومات کار، توضيحی از کار، نام کار، شماره فاکتور را بدانيد؛ به اين ترتيب ليستی از کارهای مشمول نمايش يافته و با کمک تصوير کار می‌توانيد آن را برای ثبت انتخاب نماييد؛ اگرچه با داشتن بارکدخوان انتخاب کار بسيار سريع‌تر خواهد بود.

کنترل ارسال پیامک‌های اتومات

در هر لحظه می‌توانيد صف پيامک‌های آماده‌ی ارسال را ببينيد و بر ارسال آن‌ها نظارت داشته باشيد. حسيب با سرعت 90 پيامک در ثانيه، پيامک‌های توليد شده در عمليات را اتومات ارسال می‌کند.

ویدیوهای معارفه حسیب نت

گزارش تریل فروش کالا و خدمات در حسیب نت
گزارش گردش حساب مشتریان و فروشندگان
تعریف جامع کالا و خدمات
تعریف جامع اشخاص
گزارش لیست مشتریان و فروشندگان در حسیب نت
گزارش تریل انبار
کلمات کلیدی: چاپ چاپخانه بنر
رتبه بندی این مطلب:
4/4
Print

2 نظر در مطلب "نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب نت" ثبت شده است

Avatar image

کاربر مهمان

1401/12/09 03:24 ب.ظ

آیا امکان ثبت فرمول تولید محصولات و در نهایت ثبت تولید کالاها در این نرم افزار ممکن می باشد؟


Avatar image

پشتیبان حسیب

1402/03/06 08:09 ق.ظ

درود بر شما

بله، با داشتن قابلیت تولید و فرمولاسیون، این امکان وجود دارد. ابتدا ثبت فرمول روال تولید کالا و در نهایت ثبت برگه تولید محصول.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
join our telegram channel
دی ان ان