X
نرم افزارهای حسابداری حسیب

نرم افزار حسابداری رستوران ، فست فود و کافی شاپ حسیب نت

دسترسی به امکانات مورد نیاز سیستم حسابداری رستوران از طریق نرم افزار رستوران حسیب نت. برخی از امکاناتی که حسیب نت را به یکی سیستم حسابداری مناسب برای مدیریت رستوران تبدیل کرده است، به شرح زیر می‌باشد.

امکانات نرم افزار حسابداری رستوران حسیب نت

در این ویدیو به معرفی برخی از ویژگی‌های حسیب نت رستوران خواهیم پرداخت. برخی از امکانات نرم افزار حسابداری رستوران حسیب عبارت هستند از: 1. سرعت ثبت فاکتور 2. چاپ حواله در محل‌های تحویل سفارش 3. تعیین ویژگی برای هر خوراکی 4. ثبت انواع بیرون‌بر، حضوری و سالن 5. تعیین کرایه برای آدرس مشتری 6. تعیین اندازه قطعات فرم 7. طراحی چاپ فاکتور و حواله و ...

منوی فروش رستورانی تصویر دار

منوی فروش حسابداری رستوران را خودتان تنظيم کنيد. با گروه‌بندی منوی فروش به گروه‌های مورد نظرتان و افزودن و جابجايی انواع غذا، ساندويچ، سالاد، نوشيدنی، کيک و ساير گروه‌ها؛ هر طور که راحت‌تر هستید، منوی فروش را تنظيم نماييد. با انتخاب مصور غذاها وقت کمتری در تنظيم فاکتور مصرف کنيد! اگر چه امکان تنظيم منوی فروش متنی (بدون تصوير) هم فراهم است.

منوی فروش نرم افزار رستوران

مدیریت میزهای داخل سالن رستوران

هر تعداد میز در سالن داريد، در نرم افزار رستوران تعریف نمایید؛ به راحتی فاکتورهای هر ميز را ببينيد و جهت تسويه حساب با مشتريان آن را اصلاح نماييد. هنگامی‌ که گارسن سفارش مشتری را ثبت می‌نماید، شماره یا نام میز مورد استفاده مشتری را در فاکتور قید می‌نماید و به این ترتیب آشپزخانه و بوفه‌ها، بواسطه‌ی حواله‌هایی که برای آن‌ها چاپ شده، متوجه سفارش هر میز می‌شوند. در زمان ثبت سفاش سالنی، معمولا وضعیت فاکتور "باز" خواهد بود و تا وقتی که این فاکتور برای این میز تسویه نشود، حسیب نت اجازه ثبت فاکتور جدیدی را برای این میز نمی‌دهد.

مدیریت رستوران و میزهای سالن

چاپ همزمان فاکتور رستوران در صندوق و آشپزخانه

با نرم افزار رستوران حسیب نت سرعت اطلاع رسانی به آشپزخانه را بالا ببريد. هنگام ثبت و چاپ صورتحساب مشتری برای ميز يا بيرون‌بری و يا مشترکين، بلافاصله فاکتوری نيز در آشپزخانه چاپ شده و سفارش برحسب آن آماده می‌گردد. همچنین اگر یک رستوران بیش از یک محل برای تهیه سفارش دارد، با نصب یک چاپگر شبکه‌ای در هر محل، می‌توان سرپرست آن محل را از سفارشات مرتبط با آن محل، برای هر مشتری، آگاه ساخت و همزمان در چاپگر تمام بوفه‌ها و آشپزخانه‌ها، حواله یا فاکتور چاپ خواهد شد.

چاپ فاکتور رستوران

تعیین انواع ویژگی برای هر خوراکی

با نرم افزار رستوران حسیب نت برای سلیقه‌های مختلف مشتریان فاکتور صادر کنید. در حسیب نت، برای هر نوع از انواع گروه‌های خوراکی، می‌توان ویژگی‌هایی منحصر به آن گروه تعریف کرد. مثلاً برای گروه ساندویچ، ویژگی‌هایی همچون: دو نونه، بدون گوجه، بدون خیارشور، سس تند و لیمو قابل تعریف هستند. بعضی از این ویژگی‌ها ممکن است مبلغی را به‌صورت نقدی یا درصدی، به قیمت ساندویچ اضافه کنند و یا تأثیری در قیمت نداشته باشند. هر ردیف فاکتور رستورانی می‌تواند پنج ویژگی داشته باشد، که خلاصه آن‌ها در ستون توضیحات فاکتور دیده خواهد شد.

تعیین ویژگی برای خوراکی در نرم افزار رستوران

کنترل پیک و اتصال به کالر آی دی

با تماس تلفنی مشترکين به صورت اتومات در نرم افزار رستوران فاکتور فروش برای آن‌ها ظاهر خواهد شد و سپس با منوی فروش به سرعت سفارش را ثبت کنید. همینطور اگر مايل باشيد حسيب قادر خواهد بود سفارش ثبت شده را با ارسال يک پيامک به مشتری اعلام کند. به علاوه پيک موتوری تحويل غذا را تعيين کرده و در پايان وقت کاری کل مبالغ فاکتورهایش را از او دريافت کنيد.

تندفروشی پوشاک

ارتباط دستگاه پوز بانکی با نرم افزار رستوران

پس از صدور فاکتور مشتری با زدن یک کلید مبلغ قابل دریافت به صورت اتومات به دستگاه پوزی که مرتبط با کاربر است منتقل شده و کاربر فقط کارت کشیده و رمزش را در دستگاه پوز وارد کرده و مبلغ فاکتور را پرداخت می‌نماید؛ به این کار خطای کاربر کاهش یافته و سرعت ثبت فاکتور نیز افزایش خواهد یافت.

ارتباط دستگاه پوز با نرم افزار رستوران

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه به صفحه امکانات نرم افزار رستوران حسیب نت مراجعه کرده و یا با شماره 65253424-021 تماس حاصل فرمائید.

سایر ویدیوهای معارفه

امکانات حسیب نت در فروش نقدی
امکانات حسیب نت در ثبت فاکتور در عمده فروشی
گزارش تریل فروش کالا و خدمات در حسیب نت
گزارش گردش حساب مشتریان و فروشندگان
تعریف جامع کالا و خدمات
تعریف جامع اشخاص
گزارش لیست مشتریان و فروشندگان در حسیب نت
گزارش تریل انبار
دسته ها: اخبار حسیب 1
رتبه بندی این مطلب:
4/2
Print

3 نظر در مطلب "نرم افزار حسابداری رستوران ، فست فود و کافی شاپ حسیب نت" ثبت شده است

Avatar image

salimzade

1401/12/07 09:12 ق.ظ

سلام

امکان طراحی چاپ فاکتور و تغییر بخش های مختلف فاکتور وجود دارد؟ چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟


Avatar image

کاربر مهمان

1402/03/31 02:47 ب.ظ

درود بر شما. میشه از کالر آیدی برای شناسایی شماره مشتریان تعریف شده در حسابداری یا ثبت مشتری جدید استفاده کرد؟


Avatar image

کاربر مهمان

1402/04/01 09:40 ق.ظ

میشه از سیستم و کاربری همزمان چند پرینت برای پرینتر قسمت های مختلف مجموعه مثلا رستوران ارسال کرد؟

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
join our telegram channel
دی ان ان