معارفه حسیب رستوران

در این ویدیو به معرفی برخی از ویژگی‌های حسیب نت رستوران خواهیم پرداخت. برخی از امکانات نرم افزار حسابداری رستوران حسیب عبارتند از: 1. سرعت ثبت فاکتور 2. چاپ حواله در محل‌های تحویل سفارش 3. تعیین ویژگی برای هر خوراکی 4. ثبت انواع بیرون‌بر، حضوری و سالن 5. تعیین کرایه برای آدرس مشتری 6. تعیین اندازه قطعات فرم 7. طراحی چاپ فاکتور و حواله و ...

تعريف منوی فروش گروهی

منوی فروش را خودتان تنظيم کنيد! با گروه‌بندی منوی فروش به گروه‌های موردنظرتان و افزودن و جابه‌جايی انواع غذا، ساندويچ، سالاد، نوشيدنی، کيک و ساير گروه‌ها هر طور که راحت‌تر هستید، منوی فروش را تنظيم نماييد!

تعريف منوی فروش گروهي

چاپ همزمان فاکتور در صندوق و آشپزخانه

سرعت اطلاع‌رسانی به آشپزخانه را بالا ببريد! به‌محض ثبت و چاپ صورتحساب مشتری برای ميز يا بيرون‌بری و يا مشترکين، بلافاصله فاکتوری نيز در آشپزخانه چاپ می‌شود و سفارش برحسب آن آماده می‌گردد.

چاپ همزمان فاکتور در صندوق و آشپزخانه

کالر آی دی و کنترل پيک

به‌محض تماس تلفنی مشترکين فاکتور فروش برای ايشان ظاهر خواهد شد و سپس با منوی فروش به سرعت سفارش وی را ثبت نماييد! اگر مايل باشيد حسيب می‌تواند سفارش ثبت شده را با ارسال يک پيامک به مشتری اعلام نمايد! به علاوه پيک موتوری تحويل غذا را تعيين کنيد و در پايان وقت کاری وی کل مبالغ فاکتورهای وی را از او دريافت کنيد! هيچ چيزی از حساب پيک‌ها و مشتريان از چشمان شما مخفی نخواهد ماند!

کالر آی دی و کنترل پيک

کنترل ميزهای سالن و مشترکين

هر تعداد در سالن ميز داريد، در سيستم تعريف نماييد! هر تعداد مشترک داريد در حسيب تعريف نماييد! به راحتی فاکتورهای هر ميز را ببينيد و جهت تسويه حساب با مشتريان آن را اصلاح نماييد!

کنترل ميزهای سالن و مشترکين

(جهت نمایش هر تصویر، روی آن کلیک کنید)
دی ان ان