امکان تهیه گزارش اصلاحات لیست مرجع کالا در نرم افزار حسابداری حسیب نت. درصورت فعال بودن افزونه گزارش اصلاحات لیست مرجع در قفل سخت‌افزاری نرم افزار حسیب، تاریخچه تغییرات مشخصات کالا در لیست مرجع را ثبت می‌نماید. این تغییرات شامل اصلاح مشخصات کالا از فرم مشخصات کالا، تغییر گروهی قیمت‌های پایه و تنظیم قیمت‌های پایه می‌باشد. به این ترتیب با انتخاب هر کالا و کلیک کلید لیست اصلاحات، گزارشی از روایت‌های مشخصات کالا و تفاوت آن‌ها با یکدیگر نمایش می‌یابد.

در ستون وضعیت فعلی، مقادیر نهایی مشخصات کالا دیده می‌شود و بعد از این ستون، روایت‌های مختلف مشخصات این کالا از آخر به اول گزارش می‌شود. در این گزارش در هر ردیف که مشخصه‌ای مقدارش نسبت به روایت قبل تغییری داشته باشد به رنگ زرد مشخص می‌گردد.

در انتهای گزارش که به صورت صعودی نسبت به ستون عنوان مشخصه مرتب شده است، سه ردیف مربوط به تاریخ، زمان و کاربر ویرایش برای ستون‌های بعد از وضعیت فعلی اعلام می‌شود. این گزارش به خصوص در مواردی که حسیب به صورت شبکه اجرا می‌شود، سودمند است، به‌طوری‌که کاربر تصحیح، زمان و تاریخ هر اصلاح به خوبی قابل پیگیری خواهد بود.

لیست گزارش اصلاحات لیست مرجع کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *