X
نرم افزارهای حسابداری حسیب

نرم افزار حسابداری حسیب نت پایه

banner background حسیب نت DotNetFramework sql database microsoft windows microsoft windows
هایپرمارکت فروش نقدی نرم افزار حسابداری حسیب نت چند فاکتور همزمان طراحی فاکتور گزارشات نرم افزار حسابداری سود و زیان نرم افزار حسابداری تصحیح گزارشات TTMS ثبت فاکتور بدون ماوس و کیبورد تندفروشی

ثبت همزمان چندین فاکتور و گزارش

با نرم افزار حسابداری حسیب نت شما قادر خواهید بود، هم‌زمان چندين فاکتور را به‌صورت نیمه‌کاره باز نگه داشته و به‌راحتی هر‌يک از آن‌ها را ويرايش کنيد. اگر حین ثبت سفارش برای یک مشتری قصد ثبت سفارش برای مشتری دیگری را داشته باشید، با حسیب نت خواهید توانست فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری دیگر فاکتور جديدی تقاضا کنيد. حتی می‌توانيد آن فاکتور را باز نگه داشته و به گزارش انبار برويد، يا گردش حساب يک فروشنده را بررسی کنيد و بعد به فاکتور مشتری باز گرديد.

چند فاکتور همزمان در حسیب

گزارشات سنواتی

برای اخذ گزارشات هر حسابی از سنوات قبل تا به امروز نياز به تغيير سال مالی نيست! در همين سال مالی تاريخ مبدأ گزارش را تعيين کنيد (حتی مربوط به سال‌های قبل) و مشروح گردش حساب را از آن تاريخ تا به امروز ملاحظه فرماييد! حتی می‌توانيد فاکتور، رسيد، قبض، حواله و اسناد هر حساب را چه در سال مالی جاری و چه در سال‌های مالی قبل در همين گزارش ببينيد.

طراحی چاپ فاکتور

با نرم افزار حسیب نت تمامی مواردی را که در انجام معامله دخالت دارند، در فاکتور فروش  ثبت نماييد. درج اقلام کالا با تعيين درصد افزايش يا تخفيف قيمت، شماره سريال، مقدار کالا در دو واحد شمارشی، ماليات ارزش افزوده، کرايه، مبالغ دريافتی از مشتری، چک‌های دريافتی از مشتری، انبار و مشتری را با ابزارهای مناسب انتخاب و در فاکتور ثبت نماييد. همچنین هديه‌های تشويقی به مشتريان نيز در فاکتور قابل ثبت است. امکان ثبت بازارياب و راننده و خودرو نيز قابل افزايش است.

کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل

مطمئن تجارت کنيد! در هنگام خريد و فروش به‌راحتی می‌توانيد سابقه‌ی خريد و فروش کالای منتخب را با مشتری منتخب ببينيد؛ حتی سابقه از سنوات قبل تا به امروز قابل نمايش است. يا سابقه‌ی خريد و فروش کالای منتخب را با همه‌ی مشتريان ببينيد و يا سابقه‌ی خريد کالا را بررسی کنيد. چند قدم پيش‌تر برويد! در زمان ديدن کاردکس کالا می‌توانيد به‌راحتی فاکتور هر رديف در کاردکس را ببينيد و درصورت داشتن جواز آن را ويرايش نماييد.

ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش

هرآنچه در انجام معامله دخالت دارد را در فاکتور فروش ثبت نماييد! درج اقلام کالا در فاکتور با تعيين درصد افزايش يا تخفيف قيمت، شماره سريال، مقدار کالا در دو واحد شمارشی، ماليات ارزش افزوده، کرايه، مبالغ دريافتی از مشتری، چک‌های دريافتی از مشتری، انبار و مشتری را با ابزارهای مناسب انتخاب و در فاکتور ثبت نماييد! همينطور هديه‌های تشويقی به مشتريان نيز در فاکتور قابل ثبت است! البته امکان ثبت موارد بازارياب، راننده و خودرو نيز قابل افزايش است!

دريافت و پرداخت وجوه نقد

هرگونه جابه‌جايی وجوه نقد را در حسيب ثبت نماييد! با تفکيک منوهای دريافت و پرداخت نقد و انتقالی، در کل 4 گزينه در عمليات روزانه برای اين امور وجود دارد! با امکانات مناسبی هم براساس کد و هم برحسب نام. هر سرفصل دريافت يا پرداخت‌کننده وجوه را انتخاب نماييد! حسيب مانده هر حساب منتخب را نيز بلافاصله پس از انتخاب سرفصل نمايش خواهد داد!

ثبت جامع مشخصات اشخاص

هر آنچه از مشتريان و فروشندگان می‌دانيد در حسيب ثبت نماييد! اعم از نام، شماره تلفن‌ها، شماره حساب‌های بانکی و شماره کارت‌ها، معرف، استان و شهر، منطقه و مسير، عکس و امضا و چندين اطلاع ديگر که در آينده نيز می‌توانيد گزارشات را براساس هر يک از اين مشخصات محدود سازيد!

تعيين محدوده گزارش اشخاص براساس مشخصات فردی

با پايان هر فصل به آسودگی گزارش خريد و فروش و ماليات ارزش افزوده‌ی آن فصل را تهيه کنيد و به سايت اداره‌ی دارايی و ماليات تحويل دهيد!

خوانايی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها

تفاوت رنگ‌بندی فرم‌ها، اشتباهات ثبتی کاربران را کاهش داده و با خلق محيطی متنوع کاربر را شاداب نگه می‌دارد؛ همچنين وضوح نمايش اطلاعات و استفاده از قلم‌های مناسب، از چشمان کاربر حمايت می‌کند.

گزارش فصلی خريد و فروش TTMS

با پايان هر فصل به آسودگی گزارش خريد و فروش و ماليات ارزش افزوده‌ی آن فصل را تهيه کنيد و به سايت اداره‌ی دارايی و ماليات تحويل دهيد!

فیلم معرفی امکانات نرم افزار حسابداری حسیب نت

سایر ویدیوهای معارفه

گزارش تریل فروش کالا و خدمات در حسیب نت
گزارش گردش حساب مشتریان و فروشندگان
تعریف جامع کالا و خدمات
تعریف جامع اشخاص
گزارش لیست مشتریان و فروشندگان در حسیب نت
گزارش تریل انبار
رتبه بندی این مطلب:
4/6
Print

2 نظر در مطلب "نرم افزار حسابداری حسیب نت پایه" ثبت شده است

Avatar image

کاربر مهمان

1402/03/10 08:46 ق.ظ

سلام. در نرم افزار حسیب میشه زمان تسویه برای فاکتور فروش تعیین کرد و این امکان وجود داره که قبل از رسیدن زمان تسویه فاکتور سیستم هشدار بدهد؟


Avatar image

پشتیبان حسیب

1402/05/28 07:58 ق.ظ

سلام و درود

در نرم افزار حسیب نت میتوانید هنگام ثبت فاکتور در کادر تاریخ تسویه یا کادر مدت تسویه زمان تسویه فاکتور را مشخص نمایید و وضعیت فاکتور در حالت فاکتور باز باشد برای هشدار فاکتورهای باز از قسمت تنظیمات سربرگ پیغامهای اتومات گزینه فاکتورهای باز تسویه نشده را فعال نموده و تعداد روزهای معوق هشدار را تعیین فرمایید. "برای هشدار قبل از سررسید باید تعداد روزهای هشدار با عدد منفی مخص شود"

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
join our telegram channel
دی ان ان